کلوپ: هر سال در مورد این مشکل صحبت می‌کنم

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول به تمجید از عملکرد برندان راجرز روی نیمکت لسترسیتی پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در شرایطی فردا شب در لیگ برتر به مصاف لسترسیتی می رود که حریف بر خلاف سال های اخیر شرایط خوبی نداشته و در رده دهم جدول قرار دارد. یورگن کلوپ در نشست خبری پیش از این دیدار حاضر شده و مدعی شد بهتر است در سال های آتی تغییراتی در برنامه شلوغ لیگ برتر در آستانه سال جدید ایجاد شود.

یورگن کلوپ گفت: "لسترسیتی وضعیت خوبی ندارد و تعداد مصدومان آنها زیاد است. زمانی که سیتی چهار بار دروازه لستر را باز کرده برای تمرین به زمین رفتیم و در ادامه به من گفتند که بازی ۴-۳ شده است. لستر تیم خوبی هستند و عملکرد برندان راجرز استثنایی بوده است.

برنامه شلوغ لیگ برتر؟ شرایط نباید اینگونه باشد و البته من هر سال این مسئله را می گویم. بازی کردن در تاریخ ۲۶ و ۲۸ دسامبر درست نیست و فکر می کنم ما می توانیم راه حل جدیدی پیدا کنیم و این کار دشواری نیست. این بخش از سال همیشه دشوار است و فقط می توانم این را بگویم. مشکلی نیست این برنامه ای است که به آن عادت کرده ایم. ما برای یک فصل طولانی آماده می شویم و بخشی از آن نیز در دسامبر و ژانویه انجام می شود.

قانون تعویض پنج بازیکن؟ بله، من طرفدار این قانون هستم و اینجا ما باید رقابت را کنار بگذاریم. البته منچسترسیتی بازیکنان تعویضی بهتری نسبت به ساوتهمپتون دارد و ما نیز گزینه های بهتری در مقایسه با برنلی داریم. مشکل اینجاست که شدت مسابقات برای بازیکنان درجه یک در انگلیس خیلی بالا است.

پیروزی هفته گذشته در جام اتحادیه مقابل لستر؟ آن شب بازیکنان لیورپول فوق‌العاده خوب کار کردند و فضای استادیوم نیز خوب بود. وقتی برای نیمه دوم وارد میدان شدیم می شد احساس کرد که بازیکنان به دنبال بازگشت هستند و این چیزی بود که من دوست داشتم."

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول