کلوپ و گواردیولا به دنبال جذب هم تیمی طارمی

لوئیز دیاز کلمبیایی ستاره پورتو در فهرست خرید دو باشگاه بزرگ لیورپول و سیتی قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیورپول در انتقالات زمستانی به دنبال تقویت خود در فاز تهاجمی است و طبق ادعای دیلی میل، روی لوئیس دیاز کلمبیایی نظر مثبت دارد؛ ستاره پورتو که درخشش فوق العاده ای از خود نشان داده است.

یورگن کلوپ در زمستان نمی تواند از سادیو مانه استفاده کند چرا که او برای همراهی تیم ملی کشورش راهی کوپا آفریقا خواهد شد. زمستان کورس قهرمانی لیگ برتر نزدیک و جذاب است و لیورپول معتقد است با دیاز می تواند تا حدی نبود مانه را جبران کند اما جذب هم تیمی مهدی طارمی کار ]ندان ساده ای نخواهد بود.

دیاز تا ۲۰۲۴ قرارداد دارد و بند آزادسازی او ۸۰ میلیون یورو است. پورتو برای فروش دیاز با هیچ باشگاهی وارد مذاکره نخواهد شد و بند فسخ او را درخواست خواهد کرد . در واقع لیورپول اگر دیاز را می خواهدt باید ۸۰ میلیون یورو هزینه کند.

در پورتو بر این اعتقاند که دیاز می تواند گران ترین نقل و انتقال تاریخ باشگاه باشد، یعنی بالاتر از خامس، جکسون مارتینز و ادر میلیتائو. لیورپول اما در این راه رقیبی چون سیتی را هم پیش رو دارد. طبق این گزارش پپ گوارNیولا در صورت جدایی رحیم استرلینگ در ژانویه، روی دیاز به عنوان بهترین جانشین برای او فکر می کند.

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی لیورپول لیگ برتر فوتبال