کلوپ پنج سال بعد یا در مانشافت است یا در ساحل!

دیتمار هامان ستاره آلمانی سابق لیورپول می‌گوید یورگن کلوپ در سال ۲۰۱۵ یا در ساحل مشغول وقت‌گذرانی است یا روی نیمکت تیم ملی آلمان نشسته است....

به گزارش "ورزش سه"، دیتمار هامان ستاره آلمانی سابق لیورپول می‌گوید یورگن کلوپ بعد از پایان قرارداد فعلی اش با لیورپول در این تیم ماندگار نخواهد شد و او در آن زمان یا در ساحل مشغول تفریح و وقت گذرانی خواهد بود یا روی نیمکت تیم ملی آلمان مشغول هدایت مانشافت است.

یورگن کلوپ با لیورپول تا سال ۲۰۲۴ قرارداد دارد. کلوپ بیشتر به صورت تلویحی گفته بود در آن زمان احتمالاً به شروعی جدید نیاز خواهد داشت. هامان که هموطن کلوپ و ستاره سابق لیورپول است می‌گوید او هم انتظار دارد کلوپ بعد از پایان قراردادش از لیورپول جدا شود.

دیتمار هامان در گفتگو با نشریه آلمانی بیلد گفت: " اینکه کلوپ توانسته تا همینجا پنج سال در لیورپول مربی گری کند فوق العاده است. ولی وقتی کسی در کارش موفق باشد زمان مثل برق و باد می گذرد. از زمان پیروزی او مقابل تاتنهام در فینال چمپیونزلیگ ۲۰۱۹ و قهرمان کردن لیورپول در انگلیس بعد از سی سال او حالا در لیورپول به یک افسانه زنده تبدیل شده".

هامان در ادامه گفت: " من دوست داشتم کلوپ سال ۲۰۲۵ هم همچنان سرمربی لیورپول باشد ولی او در آن زمان یا در ساحل مشغول تفریح و وقت گذرانی است و یا به عنوان سرمربی مانشافت روی نیمکت تیم ملی آلمان نشسته".

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول