کلوپ پیش از سوپرکاپ: سبک بازی چلسی کاملا واضح است

یورگن کلوپ قبل از دیدار سوپرکاپ اروپا اعلام کرد شکست چلسی مقابل یونایتد او را گول نمی‌زند....

یورگن کلوپ قبل از دیدار سوپرکاپ اروپا اعلام کرد شکست چلسی مقابل یونایتد او را گول نمی‌زند.

به گزارش مدال، یورگن کلوپ قبل از دیدار امشب لیورپول مقابل چلسی در سوپرکاپ اروپا گفت: بازی چلسی مقابل یونایتد نمی تواند الگویی برای تعیین یا آنالیز آنها باشد. چلسی بازی‌های پیش فصل خوبی داشت و خیلی هم متمرکز بازی می کنند .چلسی روش روشنی برای بازی کردن دارد و سبک بازی شان معلوم است. ما بازی آن‌ها در مقابل منچستریونایتد را کامل آنالیز کردیم و به چیز های خوبی هم رسیدیم. چلسی با تاکتیک خاصی بازی می کند و ما این را می دانیم. ما نباید چلسی را دست کم بگیریم. آن‌ها مقابل یونایتد بازی کردند و موقعیت‌های خوبی هم داشتند. فوتبال همین طوری بی رحم است و کاری نمی شود کرد. چلسی از شکستش درس گرفته و مطمئنا با تمام قوا به این میدان می آید.
کلوپ در ادامه افزود: آن‌ها متفاوت با فصل گذشته اند و سبک بازی ساری و لمپارد متفاوت است و کاملا لمپارد روش بازی چلسی را عوض کرده است. لمپارد گزینه‌های زیادی روی نیمکت دارد و چه کسی میداند شاید ترکیبش را آن طور نچیند که ما آن را آنالیز کردیم. لمپارد مربی است که نشان داده که چقدر سریع می تواند شرایط را تغییر بدهد و اینکه وی در فصل پیش در دربی کانتی بی نظیر کار کرد. من دربی را خیلی نمی شناختم ولی فصل پیش این تیم را خوب شناختم.
سرمربی لیورپولی‌ها در پایان گفت: بازی با چلسی بازی جذاب و خوبی از آب در می آید. آنها در لیگ اروپا قهرمان شدند و لیاقت حضور در سوپر کاپ را دارند. زود ما را قضاوت نکنید و ادامه فصل را ببیند و بعد قضاوت کنید. ما با تمام قوا به میدان می رویم.

بیشتر بخوانید:

لمپارد پیش از سوپرکاپ اروپا: ببازیم هیچ بهانه‌ای قابل قبول نیست

تگ ها


یورگن کلوپ سوپر جام اروپا