کلوپ: چلسی فقط روی هازارد تکیه کرده بود

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پس ازتساوی 1-1 مقابل چلسیدر کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: بعد از گل تساوی ویلیان بسیار عصبانی بودم ......

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پس از تساوی 1-1 مقابل چلسی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت:

بعد از گل تساوی ویلیان بسیار عصبانی بودم. ما می خواستیم سیستم بازی را تغییر دهیم و داور به ما این اجازه را نداد. می خواستم خط دفاعی را 5 نفره کنم و این می توانست به ما بسیار کمک کند، درست همان جایی که مدنظرم بود، ویلیان صاحب توپ شد و گلزنی کرد. بازی بسیار پرفشاری بود، تیمی قدرتمند با رویکردی متفاوت. پاس دادن توپ فقط به هازارد "واو"  صادقانه بگویم ایده جالبی است. موراتا هم اطراف او خیلی سخت تلاش کرد. ما به عنوان یک تیم، رویکرد خوبی داشتیم، درست همانطور که چلسی هم رویکرد خوبی داشت. نمی دانم چرا داور اجازه تعویض را در آن صحنه نداد.

کلوپ درباره عملکرد تیم گفت:

همه تیم ها به نتایج منچسترسیتی فکر می کنند و این دیوانگی خواهد بود، مهم این است که همه به اهداف خود توجه کنند. امروز ما به منچسترسیتی فکر نکردیم. به نظرم باید پیروز بازی می شدیم. جایگاه تیم هنوز خوب است، شاگردانم بازی خوبی از خود نشان دادند، عملکردی این چنینی چیزی نیست که ما همیشه از آن اطمینان داشته باشیم.  

سرمربی لیورپول افزود:

تصور می کردیم که با حضور فابرگاس، مشکلات مضاعفی داشته باشیم، وقتی هازارد صاحب توپ می شد سریع به سمت خط دفاعی ما حرکت می کرد، امّا حرکات او تفاوتی را رقم نمی زد. درینک واتر در نیمه نخست، دو موقعیت خوب را صاحب شد، امّا خیلی خوب و مستحکم دفاع کردیم. خیلی ها انتقادات زیادی به مورنو وارد کرده بودند که نسبت به عملکرد او و واکنشش به این موضوع بسیار خوشحالم. 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال