کلوپ : چمن ورزشگاه خشک بود

سرمربی لیورپول بعد از تساوی برابر ساوتهمپتون دلایلی را ببه عنوان دلیل این نتیجه بیان کرد ......

سرمربی لیورپول بعد از تساوی برابر ساوتهمپتون دلایلی را ببه عنوان دلیل این نتیجه بیان کرد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از گاردین، لیورپول روز گذشته در لیگ برتر به دیدار ساوتهمپتون رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. در این بازی جیمز میلنر نیز یک ضربه پنالتی را از دست داد.

یورگن کلوپ بعد از این بازی گفت: نتیجه بدی در خانه کسب کردیم که به هیچ وجه انتظار آن را نداشتیم. شما جریان بازی را به خوبی دیدید. به نظرم بهتر است درباره آن حرفی نزنیم. می دانم کنترل تیم در این شرایط دشوار است. مردم عقیده دارند جیمز میلنر پنالتی را از دست داده است و مقصر اصلی این توقف است ولی حقیقت این نیست. امروز چمن ورزشگاه خیلی خشک بود و حرکت توپ در آن به خوبی انجام نمی شد. علاوه بر آن، بازیکنان تیم حریف نیز مدام وقت کشی می کردند و خیلی از جریان بازی به همان خاطر از بین رفت. نمی دانم دروازه بان حریف چند دقیقه نیاز داشت تا یک ضربه دروازه را بزند. این شرایط به هیچ وجه خوب نبود. داور مسابقه برای جبران این کار چه کار کرد؟ او تنها دو کارت زرد به بازیکنان حریف نشان داد.

لیورپول برای اولین بار از سال ۲۰۰۸ برابر یک تیم در لیگ برتر انگلیس در دو بازی رفت و برگشت به نتیجه تساوی بدون گل رسید. سرمربی آلمانی لیورپول ادامه داد: برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست. می دانیم بقیه تیم ها در چه موقعیتی برای کسب سهمیه قرار دارند. هنوز چند بازی تا پایان رقابت ها باقی مانده و این خیلی مهم است که سرنوشت در اختیار خودمان باشد. باید از جایگاه خودمان در جدول رده بندی دقاع کنیم. تیم هایی که بعد از ما در جدول قرار دارند، خواستار رسیدن به ما هستند. نباید اجازه بدهیم فاصله با تیم های بعدی کمتر از این شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال