کلوپ: کمک داور ویدیویی باید اصلاح شود

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول معتقد است کمک داور ویدیویی هرگز دقیق عمل نکرده و باید اصلاح شود...

کلوپ: کمک داور ویدیویی باید اصلاح شود

به گزارش مدال، نیون سوئیس میزبان مجمع سرمربیان برتر اروپایی از جمله یورگن کلوپ و رقیب سال‌های اخیرش در لیگ برتر، پپ گواردیولا است. پس از پیروزی ۳-۱ لیورپول مقابل منچسترسیتی، گواردیولا به حالتی دیوانه‌وار به داوری اعتراض می‌کرد و این درحالی است که هیچ‌یک از صحنه‌های مشکوک مسابقه توسط کمک داور ویدیویی تغییر نکردند. با این‌حال، یورگن کلوپ می‌گوید فرایند این موضوع باید تغییر کند. او در صحبت‌های خود، گفت:

"کمک داور ویدیویی جای پیشرفت دارد و باید هم پیشرفت کند. هیچ‌گاه کاملاً دقیق نبوده است و همه این موضوع را می‌دانند. اما یک سری مسائل سرجای‌شان نیستند. با کمک داور ویدیویی، حالا دیگر خطاهای هند و آفسایدها مشخص هستند، اما شرایط باز هم باید بهتر شود. ایده یوفا برای جمع‌آوری تجربیات داوران و استفاده از آن‌ها بسیار مناسب است. هم‌چنان فضا برای اشتباهات باز است. کارها توسط انسان‌ها انجام می‌شود و هیچ‌یک از ما هیچ‌گاه کامل نیستیم. هیچ‌کس انتظار کمال را ندارد، اما تصمیم‌ها باید درست باشند."

کلوپ در ادامه، اظهار داشت که این مسئله به‌اندازه‌ای اهمیت دارد که بحث در مورد آن باید از همین امروز آغاز شود. در این مجمع، در کنار کلوپ و گواردیولا، افراد دیگری نظیر اونای امری، سرمربی آرسنال، مائوریتسیو ساری، سرمربی یوونتوس، اریک تن‌هاخ، سرمربی آژاکس و توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن نیز حضور دارند.

اخبار مرتبط:

کلوپ: ما با شیوه خودمان سیتی را شکست دادیم

تگ ها


سرمربی آلمانی یورگن کلوپ پپ گواردیولا فوتبال جهان کمک داور ویدیویی منچستر سیتی لیورپول لیورپول-منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال