کلوپ: گریه اجازه نداد با همسرم صحبت کنم

قهرمانی لیورپول پس از ۳۰ سال چنان یورگن کلوپ را از خود بی خود کرده بود که نمی توانست مانع ریزش اشک هایش شود....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول با کسب ۳۲ پیروزی از ۳۸ بازی و با اختلاف ۱۸ امتیازی با منچسترسیتی رده دومی موفق شد جام قهرمانی را از آن خود کند. با این حال وقتی قهرمانی قطعی شد،  آنها در میدان حضور نداشتند چرا که این اتفاق با پیروزی چلسی برابر سیتی رخ داد و باعث شد که لیورپول به قهرمانی لیگ برتر برسد.

کلوپ در مستندی که به تازگی در برنامه گلدن اسکای از تلویزیون لیورپول پخش شده، درمورد آن روز می‌گوید: «شمردن دقایق، این واقعا باورنکردنی بود و بدون شک یکی از بهترین لحظات فوتبالی بود که در تمام طول عمرم بدون این که در ورزشگاه باشم تجربه کردم. چون آنجا کنار هم بودیم و می‌توانستیم صورت یکدیگر را ببینیم. بازیکنان آنجا نشسته بودند، بعضی‌ها واقعا نمی‌توانستند صحنه را ببیند. همه همینطور بودیم و قطعا بسیار استثنائی بود.»

کلوپ ادامه داد:« نمی‌توانید تصور کنید که احساس ما پیش از رخ دادن این اتفاق چگونه بود. یک لذت خالص! یک ثانیه بعد کاملا رها شدیم و سپس من شروع به گریه کردم. رفتم که به اولا(همسر کلوپ) زنگ بزنم. ده ثانیه پیش از سوت پایان بازی با خانواده‌ام تماس گرفتم که آنها نیز با هم بازی را می‌دیدند. گفتم همه شما را دوست دارم و گوشی را روی میز گذاشتم. به آنها گفتم که گوشی را روشن نگه دارند تا ببیند چه اتفاقی آنجا در حال رخ دادن است. سپس خواستم با اولا حرف بزنم اما نتوانستم. او پشت خط بود اما من فقط گریه می‌کردم.

 نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد. هیچ ایده‌ای نداشتم. هرگز در زندگی در موقعیتی قرار گرفته بودم که نتوانم اشکم را متوقف کنم. به همین دلیل چند دقیقه به اتاقم رفتم چون نمی‌خواستم همه ببینند که آنجا ایستاده‌ام و نمی‌توانم دست از گریه کردن بردارم. سپس قدم به قدم فهمیدم که چه فشاری روی من بود! قبلا آن را حس نکرده بودم اما مربیگری چنین باشگاهی یک افتخار بزرگ است هرچند مسئولیت‌ زیادی نیز دارد.»

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول