کلوپ یک رقیب جدید برای نیمکت آلمان پیدا کرد!

حالا هانسی فلیک را نیز می توان یکی از نامزدهای احراز پست هدایت تیم ملی آلمان دانست....


به گزارش "ورزش سه"، هانسی فلیک در ابتدای نوامبر ۲۰۱۹ هدایت بایرن مونیخ را در دست گرفته و آنها را به سمت قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و سه گانه هدایت کرد. اتفاقی که از سوی هانسی فلیک رخ داد بی سابقه بوده، او بدون جذب حتی یک بازیکن جدید بایرن مونیخ افت کرده تحت هدایت نیکو کوواچ را تبدیل به تیمی بی رحم کرد و آنها با اقتدار تمام و در نهایت با کسب برتری مقابل پاری سن ژرمن اروپا را نیز فتح کردند.

اما نشریه بیلد در گزارشی فلیک را بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی آلمان در سالهای آتی می داند. اگر یواخیم لوو بعد از جام جهانی ۲۰۲۲ قرارداد خود را تمدید نکند، فوتبال آلمان تاکنون فقط به رویای جانشینی یورگن کلوپ امیدوار بود، اما حالا هانسی فلیک می تواند عهده دار این سمت شود.

بسیاری در آلمان معتقدند در جام جهانی ۲۰۱۴ نیز هانسی فلیک نقشی مهم در قهرمانی تیم ملی این کشور ایفا کرد و مغر متفکر یوواخیم لوو بود. او در حال حاضر در بایرن با استخوان بندی اصلی تیم ملی یعنی جاشوا کیمیچ، نیکلاس سوله، سرژ گناربری، مانوئل نویر، لئون گورتزکا و لروی سانه کار می کند و این نیز می تواند یک نکته مهم دیر در واگذاری این پست به فلیک لقب گیرد.

البته یورگن کلوپ نیز عملکرد فوق العاده ای در لیورپول داشته و می تواند گزینه مناسبی باشد، اما در صورت تمایل او به ادامه کار در لیورپول دیگر در فوتبال آلمان جای نگرانی وجود ندارد."

تگ ها


یوواخیم لوو تیم ملی آلمان هانس فلیک بایرن مونیخ یورگن کلوپ لیورپول