کلکسیون اتفاقات در مسجدسلیمان/استقلال نصفه و نیمه به دربی رسید

مسجدسلیمان برای استقلالی ها خوش یمن نبود تا شاگردان استراماچونی با کلکسیونی از اتفاقات به دربی برسند....

مسجدسلیمان برای استقلالی ها خوش یمن نبود تا شاگردان استراماچونی با کلکسیونی از اتفاقات به دربی برسند.

به گزارش خبرنگار مدال، بازی با نفت مسجد سلیمان می توانست استارت پیروزی های استقلال باشد تا آبی های تهرانی با روحیه ای دو چندان قدم به دربی حساس پایتخت بگذارند اما طلسم نبردن های این تیم در هفته سوم هم نشکست تا باز هم دو امتیاز دیگر برای استقلال از دست برود.
این اما همه ماجرای بازی دیشب نبود. مصدومیت دیاباته تنها مهاجم هدف آبی ها آن ها در فاصله چند روز مانده به دربی بدترین خبری بود که دیشب به استقلالی ها رسید. شکستگی احتمالی دنده این بازیکن، مصدومیتی نیست که به این زودی ها دست از سر دیاباته بردارد اگر چه از باشگاه استقلال خبر می رسد که تیم پزشکی در تلاشند تا این بازیکن را به دربی برسانند.
اتفاق بعدی اخراج فرشید اسماعیلی بود. کارت زرد دومی که جنجال برانگیز شد و باشگاه استقلال را برای شکایت از داوری بازی استقلال-نفت مسجدسلیمان مصمم تر کرد.
حسین عسگری، کارشناس داوری، در خصوص قضاوت این بازی توسط محمدرضا اکبریان گفت: یک خطای پنالتی بر روی دیاباته انجام شد که توسط داور گرفته نشد، ضمن این که خطای دوم اسماعیلی یک خطای ساده بود که احتیاجی به کارت نداشت!
و اما آخرین اتفاقی که کلکسیون استقلال را برای دربی 90 کامل کرد خبری بود که استراماچونی به خبرنگاران و هواداران داد؛ مهدی قائدی هم در این بازی مصدوم شد!
حال استقلال باید  وارد دربی بزرگ پایتخت شود در حالی که دو مصدوم و یک بازیکن محروم روی دستش مانده است! باید دید شاگردان استراماچونی بالاخره می توانند طلسم نبردن هایشان را در هفته چهارم و مقابل رقیب سنتی بشکنند؟!

 

بیشتر بخوانید:

پیشکسوت استقلال: دیاباته در حد و اندازه های استقلال نیست

تگ ها


باشگاه استقلال دربی 90 مصدومیت شیخ دیاباته مصدومیت مهدی قائدی محرومیت فرشید اسماعیلی فوتبال