کلکسیون بازیکنان جوان روی نیمکت استقلال

تعداد کثیری از بازیکنان جوان در لیست بازیکنان ذخیره این تیم قرار گرفته‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی مقابل پدیده صف آرایی می‌کند که تعداد زیادی از بازیکنان اصلی خود را در اختیار ندارد. احمد موسوی، داریوش شجاعیان، رشید مظاهری، فرشید اسماعیلی، هرویه میلیچ و شیخ دیاباته ۶ بازیکنی هستند که به دلایل مختلف در لیست تیم شان در بازی امروز قرار نگرفتند.


همچنین مهدی قایدی نیز با توجه به غیبت طولانی مدت در تمرینات استقلال امروز از روی نیمکت ذخیره ها کار را دنبال می‌کند.


غیبت نفرات پرتعداد در لیست آبی ها سبب شده تا فرهاد مجیدی تعداد زیادی از بازیکنان جوان را روی نیمکت در اختیار داشته باشد. به غیر از مهدی قایدی، بابک مرادی، سعید مهری و محمد دانشگر که جزو نفرات ذخیره باتجربه استقلال هستند، بقیه بازیکنان نیمکت نشین را نفرات جوان و آینده دار تشکیل می‌دهند.


سینا خادم‌پور، متین کریم‌زاده،‌آرش داج‌لیری، سبحان خاقانی و سینا سعیدی‌فر سایر بازیکنان نیمکت نشین استقلال مقابل پدیده هستند که در صورت نیاز می‌توانند در ترکیب تیم شان قرار بگیرند.


نکته قابل توجه اینجا است که در غیاب رشید مظاهری، دروازه بان سوم آبیها امروز روی نیمکت است. سینا سعیدی فر دروازه بان جوان آبی پوشان است که در بین نفرات ذخیره به عنوان دروازه بان نامش دیده می‌شود تا در صورت لزوم و رخ دادن مصدومیت برای سیدحسین حسینی شانس بازی پیدا خواهد کرد.

تگ ها


استقلال تهران