کلید زدن کمپین برکناری کی‌روش توسط والدراما

کارلوس والدراما اسطوره فوتبال کلمبیا خواهان سپردن سکان هدایت تیم ملی این کشور به دست مارسلو گایاردو سرمربی آرژانتینی شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، صحبت‌های اخیر کارلوس والدراما اسطوره فوتبال کلمبیا مبنی بر سپردن سکان هدایت تیم ملی فوتبال این کشور به کارلوس گایاردو سرمربی موفق آرژانتینی، درحالیکه در حال حاضر کارلوس کی‌روش هدایت این تیم را به عهده دارد خبرساز شده و به نظر می‌رسد والدراما حالا در جبهه مخالف کی‌روش قرار گرفته است.

مارسلو گایاردو یکی از معتبرترین مربیان این روزهای آمریکای جنوبی است که در چند سالی که از مربی‌گری‌اش در ریورپلاته می‌گذرد این تیم را به یکی از بزرگترین تیمهای فوتبال این قاره تبدیل کرده.

کارلوس والدراما در این مصاحبه وقتی صحبت به موفقیت‌های گایاردو در ریورپلاته رسید، در پاسخ به خبرنگار که پرسید آیا مایل است سکان هدایت تیم ملی کلمبیا به گایاردو سپرده شود گفت:" من گایاردو را خیلی دوست دارم و اگر دست من باشد او را سرمربی کلمبیا خواهم کرد چون او مربی باکلاسی است و به راحتی از پس این کار برمی‌آید".

والدراما در ادامه صحبت‌هایش که مسلما به مذاق کی‌روش خوش نخواهد آمد برای تقویت موضعش به تجربه مثبت تیم ملی کلمبیا در گذشته با مربیان آرژانتینی اشاره کرد و با نام بردن از خوزه پکرمن گفت:" دوران حضور پکرمن در تیم ملی کلمبیا بی‌نظیر بود. فدراسیون ما پکرمن را استخدام کرد که کلمبیا را به جام جهانی برساند ولی او ماند و ما را دو بار در جامهای جهانی هدایت کرد".

بیشتر بخوانید:

کی‌روش تا سنت آخر پول قرارداد و پاداش و سودش را گرفت

۶ و ۷ دیروز استقلال و مربیان امروز/ بدل استراماچونی و بدل کی‌روش

 

 

تگ ها


کارلوس والدراما کارلوس کی روش پیشکسوت کلمبیا تیم ملی کلمبیا کلمبیا فوتبال