کلید صعود پرسپولیس به فینال آسیا

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه سیامک نعمتی و بشار رسن می توانند برگ برنده این تیم باشند، گفت: گره کور پرسپولیس در بازی با الهلال می تواند با یک گل باز شود ......

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه سیامک نعمتی و بشار رسن می توانند برگ برنده این تیم باشند، گفت: گره کور پرسپولیس در بازی با الهلال می تواند با یک گل باز شود.

محمد پنجعلی درباره بازی برگشت پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان گفت: هر بازی، شریط خاص خودش را دارد. کسی نمی تواند نتیجه بازی رفت را که باخت چهار بر صفر پرسپولیس را به همراه داشت عوض کند. اما حالا نود دقیقه دیگر فرصت است تا بازیکنان کاری کنند و خودشان را نشان بدهند.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: تاکتیک برانکو ایوانکوویچ در این بازی، حرف اول و آخر را می زند. گره کور پرسپولیس در همان دقایق نخست می تواند با یک گل باز شود. یک گل در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی بازی می تواند ورق را کاملا به سود پرسپولیس برگرداند.

پنجعلی در خصوص غیبت بازیکنان اصلی پرسپولیس در این دیدار اظهار داشت: پرسپولیس شرایط خوبی دارد. کادر فنی این تیم می تواند بازیکنان مدنظرش را به خوبی جایگزین کند. نمی دانم برانکو به جای فرشاد احمدزاده چه بازیکنی را در میدان قرار خواهد داد اما نباید فراموش کنیم که گزینه های ایده آلی همچون سیامک نعمتی و بشار رسن وجود دارند که می توانند برگ برنده پرسپولیس لقب بگیرند.

دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا سه شنبه و از ساعت ۱۹:۳۰ بین تیم های پرسپولیس و الهلال عربستان در مسقط عمان برگزار خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال