کلید محبوبیت مویزه کین در اورتون چیست؟

الساندرو پیستونه مدافع ایتالیایی اسبق تیم اورتون به مویزه کین مهاجم هموطنش که در تابستان به اورتون پیوسته، راهنمایی‌هایی بسیار ارزشمندی ارائه کرده است....

به گزارش مدال، «مویزه کین» تابستان یوونتوس را به مقصد اورتون ترک کرد اما در هفت دیداری که برای شاگردان «مارکو سیلوا» بازی کرده موفق به گلزنی نشده است.

حال «الساندرو پیستونه» مدافعی که از 2000 تا 2007 برای تافی‌ها توپ زده به او می‌گوید که راه محبوبیت در گودیسون پارک تلاش 100 درصدی است: «اورتون هواداران خاصی دارد که تنها یک خواسته از بازیکنان‌شان دارند: تلاش و تعهد کامل. مویزه آینده بزرگی دارد و برای موفقیت باید 100% توانش را بگذارد. او باید تمام تلاشش را به کار بگیرد تا در گودیسون پارک چهره محبوبی شود. شهر لیورپول شهر کاملی برای پیشرفت است و کین عاشق شهر خواهد شد.»

پیستونه که با «وین رونی» هم در اورتون هم تیمی بود در ادامه صحبت‌هایش گفت: «رونی پدیده‌ای 16 ساله بود. او از بزرگترین بازیکنانی‌ست که دیده‌ام. از بازی کنارش خوشحال هستم. او از نظر روانی بزرگ بود و همیشه تمایل داشت پیشرفت کند. کین باید به وین رونی نگاه کند و تلاش کند تا مانند او یک افسانه شود.»

بیشتر بخوانید:

اورتون ۱ - ۳ منچسترسیتی؛ پیروزی سیتیزن‌ها در گودیسون پارک

تگ ها


مویزه کین اورتون تافی‌ها لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان مویس کین اورتون لیگ برتر فوتبال