کلینزمن: انگلیس از اول برای من مدعی بود

یورگن کلینزمن، اسطوره فوتبال آلمان از عملکرد این تیم در رقابت های یورو ۲۰۲۰ راضی نیست....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان بعد از صعود دشوار از رحله گروهی با تساوی برابر مجارستان، در اولین دور حذفی رقابت های یورو ۲۰۲۰ برابر رقیب سنتی خود انگلیس مغلوب شده و وداعی زودهنگام با این تورنمنت داشت. یورگن کلینزمن مدعی شد سه شیرها از ابتدا نامزد کسب عنوان قهرمانی بوده اند و این تیم در تمام خطوط از کیفیات بالایی برخوردار است.

یورگن کلینزمن گفت: "از نظر من انگلیس از ابتدا نامرزد قهرمانی بود. آنها دفاع بسیار خوبی و ترکیب مناسب داشته و در حمله نیز از قدرت گلزنی و بازیکنانی پرانگیزه برخوردارند.

عملکرد تیم ملی آلمان؟ شما باید همه بازی ها را جداگانه بررسی کنید. در دیدار برابر فرانسه شرایط ۵۰-۵۰ بود و با یک گل به خودی ناراحت کننده تکلیف بازی را روشن کرد. دیدار برابر پرتغال سخت بود و در مقابل مجارستان تحت فشار زیادی قرار گرفتیم تا بازی را به تساوی بکشیم. در بازی بازی با انگلیس می توانستیم با موقعیت های تیمو ورنر و توماس مولر پیروز شویم، اما در کل ارزیابی من منفی است، زیرا ما خیلی زود و در مرحله یک هشتم نهایی حذف شده و ثبات نداشتیم.

کارنامه یوواخیم لوو در تیم ملی آلمان؟ البته عملکرد نامنظم در جام جهانی ۲۰۱۸، رتبه آخر در لیگ ملت ها و نمایش تیم در یورو ۲۰۲۰ ارزیابی را بدتر می کند، اما عنوان قهرمانی جام جهانی در ۲۰۱۴ برای همیشه در کارنامه یوواخیم لو خواهد بود."

تگ ها


یوواخیم لوو یورگن کلینزمن یورو ۲۰۲۰ تیم ملی آلمان تیم ملی انگلیس هرتابرلین