کلینزمن: خدا کند سانچو امشب جلوی آلمان بازی نکند

یورگن کلینزمن، اسطوره فوتبال آلمان از غیبت جیدون سانچو در ترکیب اصلی انگلیس متعجب شده است....

به گزارش "ورزش سه"، گرچه تصور بر آن بود که جیدون سانچو یکی از پدیده های یورو ۲۰۲۰ لقب بگیرد، اما او هنوز فرصتی برای درخشش در تیم ملی انگلیس پیدا نکرده و اغلب نیمکت نشین بوده است. یورگن کلینزمن ابراز امیدواری کرد سانچو در دیدار آلمان برابر انگلیس در ترکیب ثابت نباشد، زیرا همه در آلمان از کیفیت بالای این بازیکن مطلع هستند.

یورگن کلینزمن گفت: "همه در آلمان تعجب کرده اند که چرا جیدون سانچو در یورو رقابت های ۲۰۲۰ زمان زیادی در ترکیب تیم ملی انگلیس فرصت بازی نداشته است. البته هواداران آلمان نمی خواهند چنین تغییری را امشب دیده و شاهد حضور سانچو در زمین باشند.

جیدون سانچو به دلیل عملکردی که در فصول اخیر در ترکیب دورتموند داشته، در آلمان بازیکنی بزرگ محسوب شده و در بوندسلیگا به عنوان یک ستاره موفق دیده شناخته می شود. جیدون سانچو فقط ۲۱ سال دارد، اما عملکرد او در دورتموند طی چند فصل گذشته تماشایی بوده است. البته جود بلینگهام، دیگر بازیکن جوان انگلیس نیز در دورتموند نیز بسیار خوب کار کرده، اما سانچو بازیکن متفاوتی است.

اگر جیدون سانچو در ترکیب ثابت تیم ملی انگلیس در دیدار مقابل آلمان در استادیوم ومبلی قرار بگیرد باعث هراس ژرمن ها خواهد شد، آنها می دانند که سانچو چقدر خوب است. آنچه سانچو را به چنین استعداد خاصی تبدیل کرده، توانایی فنی، شجاعت و سرعت بسیار بالای اوست.

من عاشق تماشای بازی سانچو هستم و او هواداران را هیجان زده می کند. بی تردید در دورتموند همه انتظار داشتند که او شانس بیشتری در این مسابقات پیدا کند، اما سانچو فقط شش دقیقه به عنوان بازیکن تعویضی در مقابل جمهوری چک بازی کرده است."

تگ ها


جیدون سانچو یورگن کلینزمن یورو ۲۰۲۰ هرتابرلین