کلین شیت لذتبخش برای کامیابی فراز در مشهد

فراز کمالوند به اولین برد خود در فصل جدید لیگ برتر دست یافت تا اوضاع برای او و تیمش بهتر از گذشته پیش برود....

به گزارش گزارش "ورزش سه"، نفت مسجد سلیمان در دومین بازی خارج از خانه بار دیگر موفق به کسب نتیجه شد و اینبار اولین برد فصل را با فراز کمالوند جشن گرفت.

شاگردان فراز کمالوند که در اولین بازی فصل برابر پیکان در تهران به تساوی بدون گل دست یافته بودند، اینبار هم با بسته نگه داشتن دروازه خود شانس دستیابی به امتیاز را شکل دادند تا با گلی که عماد میرجوان به نام تیمش کرد، با سه امتیاز از مشهد خارج شوند.

خط دفاعی نفت مسجدسلیمان که در بازی برابر سپاهان آشفته به نظر می‌رسید و در نهایت با سه گل جریمه شد، در دومین بازی خارج از خانه اما توانست با انسجام دفاعی مناسبی که از خود برابر حریف به جا گذاشت، شرایط خوبی را دنبال کرده و در نهایت به برد ارزشمندی دست یافتند. زوج مجتبی لطفی و محمد طیبی که سومین بازی را در کنار یکدیگر دنبال می‌کردند، اجازه خودنمایی به مهاجمان حریف را ندادند تا طلایی‌پوشان اینبار در مشهد کار را به خوبی به پایان برسانند. مجتبی لطفی که در این فصل از سایپا به نفت مسجدسلیمان منتقل شده، یکی از نفراتی بود که توانست مهرداد بایرامی را به عنوان مهاجم هدف و تکنیکی حریف در دستیابی به موقعیت ناکام بگذارد و در نهایت این فراز کمالوند بود که به دومین کلین شیت فصل دست یافت تا تیمش با دستیابی به چهارمین امتیاز، روند مناسبی را طی سه بازی دنبال کند.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان فراز کمالوند