کل فرانسه برای جذب لیونل مسی بسیج شدند!

همه عوامل فوتبالی و غیرفوتبالی در فرانسه برای انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن بسیج شده اند....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی، کاپیتان و ستاره آرژانتینی امروز به شهر پاریس سفر کند تا قرارداد جدید خود با پاری سن ژرمن را امضا کند. به نظر می رسد طرفین برای قراردادی دو ساله با بند اختیاری سال سوم با یکدیگر توافق کرده اند و لیونل مسی با جدایی از بارسلونا فصل بعد در پاریس بازی می کند. در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال بروز مشکلاتی برای پاری سن زرمن در صورت جذب لیونل مسی مطرح شده که به نظر می رسد این موانع نیز در حال بر طرف شدن است.

سایت گل نسخه فرانسوی مدعی شد مقامات لیگ یک فرانسه و دولت این کشور جلساتی برگزار کرده تا مطمئن شوند که پاری سن ژرمن می تواند لیونل مسی را به خدمت بگیرد و از نظر قانونی مانعی سد راه این مسیر وجود ندارد. به نظر می رسد سازمین لیگ فرانسه مقررات خود را در زمینه بازی جوانمردانه مالی را تسهیل کرده تا پاری سن ژرمن مشکلی برای ثبت قرارداد لیونل مسی نداشته باشد.

همچنین به عنوان مثال شماره ۳۰ فقط مخصوص دروازه بان ها بوده، اما سازمان لیگ اجازه اختصاص یافتن این لباس به لیونل مسی را داده است. همچنین که مقامات دولتی نیز در روزهای اخیر جلسات متعددی برای کاهش هرگونه خطای احتمالی احتمالی با مدیران پاری سن ژرمن داشته و در تلاش برای حل مشکلات پیش رو بوده اند.

در فرانسه مقامات دولتی تصور می کنند انتقال ستاره ای در اندازه های لیونل مسی از نظر گردشگری و جذب توریست به این شور کمک کرده و این انتقال سود مالی فراوانی را برای فوتبال و کشور فرانسه به ارمغان خواهد آورد.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی بارسلونا