کمالوند: از سایپا سه امتیاز می‌خواهیم

سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم معتقد است تیمش می تواند در دیدار برابر سایپا سه امتیاز بازی را بدست آورد....

به گزارش مدال، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا اظهار کرد: امیدواریم فردا بازی خوبی برابر سایپا داشته باشیم. سایپا تیم تهاجمی و رو به جلو است. نسبت به بازی قبل دستمان باز است چون همه بازیکنان را در اختیار داریم و امیدواریم بتوانیم اولین سه امتیاز را فردا به دست بیاوریم.

وی درباره قرعه‌کشی جام حذفی هم گفت: من دوست دارم بازی‌های حذفی را جدی بگیریم اما مشکل این است که طی ۱۴ روز باید ۴ بازی انجام بدهیم. این برای ما سنگین است چون ما مثل پرسپولیس و استقلال دستمان روی نیمکت باز نیست. با این حال جلسه‌ای برگزار می‌کنیم و در اینباره تصمیم می‌گیریم.

کمالوند در ادامه درباره اینکه آیا اعتراضش به داوری به خاطر دیدار برابر ذوب‌آهن، تاثیری هم داشته یا خیر، گفت: ما تلاش کردیم از مجاری قانونی اقدام کنیم و به جامعه داوری احترام بگذاریم. داوران قشر زحمتکش عادلی هستند و اگر اشتباهی می‌شود، سهوی است. برای حمایت از داوری درست این است همه قانونی  پیش بروند. البته اعتراض به داوری درست نیست و من علاقه ندارم این کار را انجام بدهم. هفته قبل کادر فنی گل‌گهر سیرجان بی جهت به داوری اعتراض کردند و باعث بروز حاشیه در بازی شدند.

او در پاسخ به این سوال که آیا از تیم پارس جنوبی جم بازیکنی به تیم ملی دعوت می‌شود یا خیر، گفت: امیدوارم در تیم ملی‌پوش داشته باشیم. ۳ یا ۴ بازیکن ما لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند و فکر می‌کنم از تیم ما بازیکن به تیم ملی دعوت شود.

اخبار مرتبط:

کمالوند: فدراسیون بگوید کارت برای کدام تیم صادر نکرده است!

تگ ها


کنفرانس خبری کنفرانس خبری فراز کمالوند فراز کمالوند پارس جنوبی جم سایپا پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم-سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال