کمالوند از سرمربیگری اکسین کناره گیری کرد؛ مقصد فراز کجاست؟

سرمربی اکسین البرز از سمتش در این تیم کناره گیری کرد. به گزارش مدال، فراز کمالوند سرمربی اک ......

سرمربی اکسین البرز از سمتش در این تیم کناره گیری کرد.

به گزارش مدال، فراز کمالوند سرمربی اکسین البرز که در ابتدای فصل با هدف صعود به لیگ برتر هدایت این تیم را برعهده گرفته بود، عصر امروز در جلسه ای با مدیران باشگاه از سمتش کناره گیری کرد.

کمالوند با تایید این خبر گفت: «ضمن تشکر از آقای دکتر حمزه لو مدیرعامل باشگاه باید بگویم که من از حدود 3 هفته پیش به دنبال آن بودم که شرایطی برای جدایی فراهم شود اما با توجه به رفاقتی که با آقای حمزه لو دارم و شرایط تیم هر بار این موضوع به تاخیر افتاد. در نهایت امروز بعد از جلسه ای طولانی مدت با مدیرعامل محترم باشگاه برای جدایی به جمع بندی رسیدیم.

وی در مورد دلایل جدایی اش از اکسین گفت: واقعیت این است که بعد از 7، 8 سال کار در لیگ برتر به این جمع بندی رسیدم که دیگر انگیزه کار در لیگ یک را ندارم و احساسم این بود که بی انگیزگی من به مجموعه اکسین آسیب می زند. متاسفانه شرایط کار در لیگ دسته اول چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نوع کیفیت بازی تفاوتهای بسیار زیادی با لیگ برتر دارد و دوری چند ساله من از این مسابقات باعث شد تا نتوانم خودم را با این شرایط وفق دهم.

سرمربی اکسین البرز در پایان افزود: «از مدیرعامل باشگاه اکسین آقای حمزه لو بسیار تشکر می کنم که وقتی دلایل من را شنید، با جدایی ام موافقت کرد. ایشان در طول مدت همکاری از هیچ کوششی برای موفقیت تیم فروگذار نکرد و مثل یک برادر بزرگتر در کنار تیم بود. برای اکسین و همه دست اندرکاران آن آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بهترین شرایط برای باشگاه رقم بخورد.»

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال