کمالوند: اگر شرایط اینگونه باشد، در مسابقات لیگ برتر شرکت نمی‌کنیم

فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم معتقد است با ادامه روند فعلی این باشگاه، ممکن است پارس جنوبی در لیگ برتر شرکت نکند....

به گزارش مدال، فراز کمالوند در گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، با گلایه از مشکلات مالی این باشگاه گفت: از حدود 40 روز پیش کارمان را شروع کردیم. تست‌گیری داشتیم و بازیکنان مد نظرمان را با توجه به شرایطی که داشتیم، جذب کردیم. نهایت تلاش‌مان این بوده که با توجه به کاهش بیش از 35 درصدی بودجه، تیم خوبی را روانه مسابقات لیگ برتر کنیم.
وی ادامه داد: کل بودجه ما برای جذب بازیکن نزدیک به 7 میلیارد تومان بوده که ما را به عنوان ارزان‌ترین تیم لیگ معرفی می‌کند. در بین بازیکنانی که به خدمت گرفته ایم، 70 تا 80 درصد آنها قراردادهایی بین 200 میلیون تا 400 میلیون تومان دارند و به جز 3، 4 بازیکن ما از بقیه گرانقیمت‌تر هستند، بقیه در یک سطح قرارداد مالی امضا کردند.
سرمربی پارس جنوبی جم گفت: با وجود تمام تلاش‌هایی که صورت گرفته، از نظر مالی شرایط خوبی نداریم. تاکنون هیچ پولی به مجموعه پارس جنوبی تزریق نشده و این مسئله باعث نگرانی کادر فنی و بازیکنان است. این در حالی است که به شروع مسابقات لیگ برتر نزدیک شده‌ایم و با این روند نمی‌دانم چه سرنوشتی در انتظار پارس جنوبی است.
کمالوند ضمن درخواست همراهی از همه مسئولان استانی بوشهر و شهری جم تأکید کرد: از خانم الماسی نماینده محترم مردم جم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شورای شهر، مسئولان شهرستان جم، استاندار بوشهر، موسوی مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی و سایر مدیران ارشد می‌خواهم هرچه سریع تر فکری به حال این تیم کنند.
وی با ابراز نگرانی از آینده پارس جنوبی خاطرنشان کرد: اگر شرایط به همین صورت پیش برود، نمی‌توانیم در مسابقات لیگ برتر شرکت کنیم چرا که باید پولی برای حضور در مسابقات داشته باشیم. دوست نداریم خدای ناکرده شرایط طوری شود که همه زحماتی که در این 40 روز کشیده شده، هدر برود. این تیم همه دغدغه و دلخوشی مردم استان بوشهر و شهرستان جم است و دوست نداریم با روندی که پیش می‌رود، در آستانه انحلال قرار بگیرد.
«واقعاً نگران وضعیت و آینده پارس جنوبی هستم.» کمالوند ضمن بیان این جمله گفت: رضاییان به عنوان مدیرعامل باشگاه خیلی تلاش کرد تا طبق تأکید موسوی، صرفه جویی انجام شود و همانطور که گفتم بیش از 35 درصد نسبت به سال گذشته هزینه‌ها را کاهش دادیم. قراردادهای ما در این خصوص مشخص است. خواهش می‌کنم هرچه سریع‌تر فکری اساسی به حال تیم شود. نگران هستم که نکند شرایط طوری شود که نتوانیم وارد مسابقات لیگ برتر شویم.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات رسمی پنج‌شنبه 27 تیر

 

 

تگ ها


فراز کمالوند پارس جنوبی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال