کمالوند: برابر نساجی کارمان سخت است

فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: با توجه به اینکه ما میزبان مسابقه هستیم تمام توان خود را می‌گذاریم تا برنده شویم....

فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: با توجه به اینکه ما میزبان مسابقه هستیم تمام توان خود را می‌گذاریم تا برنده شویم.

به گزارش مدال، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: نساجی تیم خوبی است و کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد و تا به اینجا نتایج مطلوبی کسب کرده است. بازی سختی است اما با توجه به اینکه ما میزبان مسابقه هستیم تمام توان خود را می‌گذاریم تا برنده شویم.

وی در مورد اینکه تیمش بعد از به ثمر رساندن گل معمولاً محتاطانه بازی می‌کند گفت: خیر، تیمی که محتاطانه بازی کند سه گل نمی‌زند. نکته این است که وقتی تیم سه گل می‌زند،‌ بچه‌ها به لحاظ انگیزشی افت می‌کنند. نه اینکه ما از بیرون به آن‌ها گفته باشیم محتاط بازی کنند. ما در تمرینات روی این موضوع خیلی کار کرده‌ایم و در جلسات فنی هم به بچه‌ها گفته‌ایم،‌ امیدواریم دیگر شاهد این اتفاق نباشیم.

سرمربی تیم پارس جنوبی در خصوص عدم گلزنی مهاجمان تیمش عنوان کرد: تیم ما یک تیم جدید است و حدود 16، 17 بازیکن جدید دارد. بحث حمله از دفاع پیچیده‌تر است و زمان‌بر است. همانطور که من قول داده بودم از هفته سوم و چهارم تیم‌مان بهتر می شود، بازهم هم قول می‌دهم از هفته‌های بعد مهاجمان‌مان هم پای‌شان به گلزنی باز شود.

« حضور تیم پارس جنوبی و تمرینات این تیم در شهر جم را چطور می‌بینید. آیا مایل هستید در تهران حضور داشته باشید یا در این شهر.» کمالوند در پاسخ به این پرسش گفت: اینجا (جم) خیلی راحت هستیم. الان یک هفته است در این شهر حضور داریم و فکر می‌کنم یک هفته دیگر هم خواهیم ماند. جم مردم خونگرم و بسیار خوبی دارد، اما کمی زیرساختارها ایراد دارد. مثلاً زمین تمرین نداریم. ما نباید خیلی در زمین اصلی تمرین کنیم. در غیر اینصورت اگر زیرساخت‌ها درست شود ما از خدای‌مان است در این شهر بمانیم.

وی در پاسخ به این پرسش که رضا مهاجری همواره نتایج خوبی در شهر جم گرفته و به نظرش چه نتیجه‌ای در بازی فردا رقم خواهد خورد؟ بیان کرد: من خیلی به این چیزها اعتقاد ندارم. ان‌شاالله فردا بازی را می‌بریم و سه امتیاز را می‌گیریم.

سرمربی تیم پارس جنوبی درباره قضاوت کوپال ناظمی در دیدار فردا مقابل نساجی و اینکه این داور در گذشته قضاوت‌های خوبی در جم نداشته است، گفت: ناظمی داور خوبی است و این هم دلیل نمی‌شود چون در گذشته قضاوت خوبی نداشته همین روند ادامه داشته باشد. ناظمی داور خوبی است و مطمئنم فردا قضاوت خوبی خواهد داشت.

کمالوند در پایان در مورد محرومان و مصدومان تیمش برای این دیدار گفت: محروم و مصدومی نداریم. خالقی‌فر هم رسیده و در صورت صلاحدید کادرفنی فردا از او استفاده خواهیم کرد.

اخبار مرتبط:

مهاجری: بازی دادن به جوانان تاوان دارد

تگ ها


نشست خبری کنفرانس خبری فراز کمالوند پارس جنوبی جم نساجی پارس جنوبی جم-نساجی ایران فوتبال