کمالوند: برای تمرین در جم باید از هفت خوان رستم رد شویم!

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی پیش از دیدار با ذوب‌آهن در مورد شرایط این دیدار و وضعیت شاگردانش صحبت کرد...

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی پیش از دیدار با ذوب‌آهن در مورد شرایط این دیدار و وضعیت شاگردانش صحبت کرد

به گزارش مدال، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش مقابل ذوب‌آهن در مرحله یک شانزدهم جام حذفی گفت: برای این بازی بازیکن مصدوم نداریم اما قصد دارم به 7،8 بازیکن تیمم استراحت دهم. شاید حریف فکر کند ما شوخی می‌کنیم اما واقعا قصد دارم این کار را انجام دهم. ما 30 هفته در لیگ بازی داریم و باید از همه نفرات‌مان استفاده کنیم. مسلما در طول فصل به دیگر بازیکنان هم نیاز پیدا خواهیم کرد پس چه بهتر که از همه داشته‌های‌مان در هر دو جام بهره ببریم.

وی افزود: متاسفانه گرمای هوا در چند روز اخیر در جم بی‌سابقه بوده و بازیکنان ما واقعا خسته هستند. در این شرایط لازم است که به آنها استراحت دهم. در جلسه آنالیز تیم بازیکنان از گرمای هوا شکایت داشتند. شاید برای تیم‌هایی که یک روز در جم بازی می‌کنند و می‌روند سخت نباشد اما برای تیمی که در جم تمرین می‌کند تحمل این شرایط سخت است.
سرمربی پارس‌جنوبی با بیان اینکه ترجیح می‌دهد تیمش در جم تمرین کند تا تهران، یادآور شد: اگر در جم امکانات کافی در اختیار ما قرار دهند ترجیح می‌دهم همین جا کنار مردم شهر باشیم تا اینکه بخواهیم ترافیک سنگین و مسافت زیاد تهران را تحمل کنیم. نمی‌توانیم زیاد در زمین شماره یک ورزشگاه تختی جم تمرین کنیم. از طرفی تمرین در زمین شماره دو سخت بوده و باید از هفت خوان رستم رد شویم تا مجوز دهند. امیدوارم مسئولان در این زمینه با ما همکاری لازم را داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

منصوریان: امیدوارم کمالوند گول‌مان نزند!

تگ ها


پارس جنوبی جم ذوب آهن فراز کمالوند علیرضا منصوریان جام حذفی ایران فوتبال