کمالوند: به بازی هفته قبل پدیده فکر نمی‌کنیم

-سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با آماده شدن زمین پیروز، آبادان دارای یک ورزشگاه آبرومند شد ......

- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با آماده شدن زمین پیروز، آبادان دارای یک ورزشگاه آبرومند شد.

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه صنعت نفت آبادان، فراز کمالوند دقایقی پیش بعد از برگزاری نخستین جلسه تمرینی تیمش در زمین چمن پیروز آبادان اظهار داشت: از آقایان دائم الذکر، عیسی زاده و امین فر به خاطر پیگیری ٢ماهه شان برای آماده سازی زمین چمن پیروز تشکر ویژه و خاص دارم.

وی در همین خصوص اضافه کرد: ما دو شب بعد از برگشت از تهران از زمین پیروز بازدید کردیم و آقای امین فر مدیر زحمتکش تیم صنعت نفت از ساعت ٦صبح دیروز پیگیر آماده سازی زمین بود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بیان کرد: می شود گفت که بعد از مدتها تیم فوتبال صنعت نفت دارای یک ورزشگاه تمرینی به معنای واقعی آبرومند شده است.

وی با بیان این این موضوع که زمین چمن پیروز در خوزستان بی نظیر است، عنوان کرد: باید به این زمین رسیدگی کنیم تا زحمات تیم مهندسی به هدر نرود.

کمالوند در ادامه به بازی پیش روی تیمش مقابل پدیده مشهد اشاره کرد و افزود: پدیده و مربی این تیم را به خوبی می شناسم و توجهی به نتیجه هفته دوم این تیم نمی کنیم.

وی با بیان این موضوع که برد ٤بر صفر پدیده مقابل سپاهان یک اتفاق بود؛ اضافه کرد: در این بازی دروازه بان جوان سپاهان روز خوبی را پشت سر نگذاشت.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امیدوار هستیم که با حضور پرشور تماشاگران زردپوش آبادانی، دومین ٣امتیازمان را مقابل پدیده کسب کنیم.

 

 

تگ ها


اخبار روز صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال