کمالوند: به بگوویچ گفتم چه می‌گویی؟!

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم برای تیم گل‌گهر سیرجان در ادامه مسابقات لیگ برتر آرزوی موفقیت کرد....

به گزارش مدال، فراز کمالوند پس از تساوی یک-یک تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بابت کسالت روز گذشته‌ام و عدم حضور در نشست خبری عذرخواهی می‌کنم. به مردم خونگرم سیرجان و مدیران بالیاقت گل‌گهر بابت ساختن این استادیوم زیبا تبریک می‌گویم. امیدوارم اولین حضور سیرجان در لیگ برتر با موفقیت همراه باشد و حضور گل‌گهر در لیگ برتر ادامه‌دار باشد.

وی افزود: خوشحالم شهری مثل سیرجان دارای تیم در لیگ برتر است.  اصلا اعتراصی به داور ندارم در یک صحنه که بگووییچ کارت زرد گرفت . بحث وقت کشی بود به غیر از این صحنه کارشناسان باید در مورد ،  پنالتی نظر بدهند.  از نظر من اشکالی نداشت که اعتراص کنیم.  کارت زرد به دلیل صحبت  دو  داور در بیرون زمین بود که بگوویچ آمد سمت من و متوجه نشدم چی می گفت گفتم چی می گویی؟!

سرمربی پارس جنوبی در مورد وضعیت تیم گل گهر از نظر فنی اظهار داشت: تیم گل گهر هم مثل تیم ما تیمی نوپا است البته آنها از ما جلوتر هستند. در تیم ما 16 بازیکن از 18 بازیکن فصل قبل جدا شدند و حتی حاضر به مذاکره نشدند و از تعداد بازیکنانی که به این تیم آمدند  تشکر می کنم. ما  تیم نوپایی هستیم اگر چه امشب استحقاق گرفتن  3 امتیاز بازی را داشتیم.

کمالوند تصریح کرد: برای نیمه دوم هم برنامه داشتیم اما گل حریف در نیمه اول برنامه های ما را بهم زد.   گل گهر تیم خوبی است. سیرجان مردم خونگرمی دارد و مردم این شهر هیچ توهینی به ما و بازیکنان نکردند امیدوارم که سیرجان این الگویی که در فوتبال پیاده می کند در تمام استان ها پیاده شود. آنها دیروز برای ما سنگ تمام گذاشتند. فرهنگ مردم این شهر بالا است.

سرمربی پارس جنوبی جم در مورد شرایط تیمش اظهار داشت: من از نحوه بازی بچه هایم بسیار راضی هستم. دو بازی اول ما بسیار سخت بود فعلا تا هفته دهم و یازدهم نمی شود ارزیابی کرد  که هر تیم در کجای جدول قرار می گیرد.

اخبار مرتبط:

بگوویچ: داور به اشتباه پنالتی گرفت

گل‌گهر 1 - 1 پارس‌جنوبی/ تقسیم امتیازات در سیرجان با پنالتی جنجالی

ببینید:

خلاصه بازی گل‌گهر سیرجان 1 - 1 پارس جنوبی جم/ ویدیو

تگ ها


کنفرانس خبری نشست خبری فراز کمالوند پارس جنوبی جم گل گهر پارس جنوبی پارس جنوبی جم گل گهر گل گهر-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال