کمالوند - تراکتور؛ جنگ بزرگ با اتکا به دفاع برتر

سرمربی نفت مسجدسلیمان این هفته جدالی حساس برابر تراکتور پیش رو خواهد داشت؛ تیمی که در ابتدای فصل مدتی کوتاه هدایتش را عهده‌دار شد و البته در نهایت با آن وداع کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازی نفت مسجدسلیمان و تراکتور از جهات زیادی دارای اهمیت خواهد بود. حضور نفراتی در جمع طلایی‌پوشان با سابقه حضور در تراکتور باعث می‌شود تا آنها با بالاترین انگیزه برای این دیدار آماده شوند.

فراز کمالوند که پیش از این نیز هدایت تراکتور را برعهده داشت، در ابتدای فصل به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شده بود با وعده‌هایی جذاب بار دیگر روی نیمکت این تیم نشست. اما در ادامه اختلاف‌نظرهایی شکل گرفت که مهمترین آن مربوط به اکبر ایمانی و انتشار شماره موبایل وی بود. اتفاقی که در نهایت باعث شد تا این مربی کار را در تراکتور رها کند و از جمع تی‌تی‌ها جدا شود.

او اکنون این هفته جدال با این تیم را پیش رو دارد و امیدوار است شرایط به شکلی رقم بخورد که بتواند از آن با دست پر خارج شود. در کنار فراز کمالوند هم حمید عبداللهی حاضر است. عضو کادرفنی و مربی این تیم که وی نیز سابقه حضور در تراکتور را در کارنامه دارد و با این تیم توانسته به مرحله حذفی لیگ قهرمانان نیز صعود کند و او نیز اکنون در کنار فراز کمالوند با انگیزه برتری برابر این حریف و در این دیدار حیثیتی پا به تبریز خواهد گذاشت.

تراکتور در شرایطی در جایگاه دوازدهم جدول جا گرفته است که البته به نظر می‌رسد از قدرت تهاجمی خوبی برخوردار باشد. آنها با هشت گل زده جزو برترین خطوط هجومی لیگ محسوب می‌شوند و این مساله باعث می‌شود تا فراز کمالوند تدابیر تاکتیکی مناسبی برای خط دفاعی تیمش در نظر بگیرد. خطی که این روزها با رهبری مجتبی لطفی نمایش خوبی از خود به جا گذاشته است و این مدافع باتجربه در آخرین دیدار این تیم نیز از سوی سایت‌های آماری به عنوان برترین بازیکن تیمش انتخاب شده  بود. نفت مسجدسلیمان هفته گذشته در شرایطی برابر ذوب آهن به تساوی رسید که حریف بارها تا آستانه دستیابی به برد پیش رفته بود اما پشت سد دفاعی این تیم و نمایش موفق مجتبی لطفی راه به جایی نبرده بود. موضوعی که باعث می‌شود تا فراز کمالوند امیدوار باشد آنها با سود بردن از این خط دفاعی برابر تراکتور در تبریز نیز به موفقیت دست یابد و یک روز خوب را پشت سر بگذارند.

دیگر بازیکن باانگیزه نفت مسجدسلیمان برابر تراکتور، جاسم کرار خواهد بود. هافبک عراقی که بار دیگر به دعوت فراز کمالوند به لیگ برتر بازگشته و از محبوبیتی بالا بین هواداران تراکتور نیز با توجه به روزهای خوبی که در این تیم پشت سر گذاشته برخوردار است. باید دید این دیدار در نهایت با چه نتیجه‌ای همراه خواهد شد؛ دیداری که قطعا حواشی خاص خودش را با توجه به حضور فراز کمالوند روی نیمکت نفت مسجدسلیمان به همراه خواهد داشت.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان تراکتور فوتبال ایران نفت مسجد سلیمان Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال