کمالوند: شرمنده بازیکنان نفت MIS هستم

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان از مسئولان شهری و استانی خواهان کمک مالی به تیمش شد. او می‌گوید بازیکنانش بدون دریافتی تا الان باغیرت بازی کرده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فراز کمالوند، درباره شرایط تیم نفت مسجدسلیمان در تعطیلی لیگ برتر بیان کرد: خداراشکر می‌کنم با وجود اینکه بدنسازی آنچنانی قبل از فصل نداشتیم و نتوانستیم به خاطر زمان اندک آماده سازی درستی انجام بدهیم، نتایج خوبی در هفته های ابتدایی کسب کنیم.


او ادامه داد: از مردم خوب مسجدسلیمان و به خصوص طرفداران نفت تشکر می‌کنم که انرژی خوبی در این مدت به ما دادند. از روزی که به مسجدسلیمان رفتیم، آنقدر محبت کردند که شرمنده شان شدیم. این استقبال و علاقه واقعا باورنکردنی است. شک نکنید ما برای این هواداران جان می‌دهیم.


سرمربی نفت با اشاره به عملکرد شاگردانش تا اینجای رقابت های لیگ تاکید کرد: باور کنید باغیرت ترین بازیکنان را داریم. این بچه ها بدون ریالی دریافتی و با وجود اینکه آماده سازی خوبی هم نداشتیم از جان مایه گذاشتند و با غیرت خودچنین نتایجی را به دست آوردند. مجموعه بسیار خوبی داریم. همدلی بچه ها عالی است و امیدوارم هرچه سریع‌تر به تیم کمک شود چراکه الان بهترین زمان برای روحیه دادن به بازیکنان است.


کمالوند ضمن درخواست از مسئولان شهری مسجدسلیمان گفت: وضعیت تیم از نظر مالی واقعا خوب نیست. ما تنها تیمی هستیم که اعضایش تاکنون یک ریال پول نگرفتند اما با شرافت و جوانمردی به میدان رفتیم. من شرمنده بازیکنانم هستم و نمی‌توانم در روی آن‌ها نگاه کنم. چراکه آنها از جان مایه می‌گذارند. من برای این بازیکنان هر کاری انجام می‌دهم و به همین خاطر از آقایان پاکدل فرماندار و ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس می‌خواهم که به تیم کمک کنند.


وی افزود: اگر قرار است کمکی به تیم بشود، الان باید این اتفاق بیفتد. به قول معروف کت و شلوار بعد از سیزده بدر به درد ما نمی‌خورد. من از همه چیز در تیم رضایت دارم اما باید کمک شود تا بچه ها روحیه بگیرند و با پرداخت پول شرایط بهتری پیدا کنیم.


کمالوند در پایان افزود: لحظه شماری می‌کنیم که درهای استادیوم ها به روی هواداران باز شود و این عزیزان به ورزشگاه بیایند و در کنار آنها بازی هایمان را انجام بدهیم. امیدوارم هرچه سریع تر این اتفاق بیفتد.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال