کمالوند: صبوری کنید، نفت در لیگ برتر می ماند

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان اطمینان دارد تیمش در مسابقات لیگ برتر باقی خواهد ماند....

فراز کمالوند در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره شرایط نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: واقعیت این است که تیم ما فوتبال خوبی را بازی می کند و از لحاظ فنی و شکل بازی من کاملا راضی هستم. متاسفانه کمی در نتیجه گیری موفق نبودیم که عوامل مختلفی در آن تاثیرگذار است. علاوه بر بدشانسی هایی که نصیب مان شده واز بحث داوری هم بسیار ضرر کردیم.


او ادامه داد: ما امتیازات زیادی را به خاطر اشتباهات داوران از دست دادیم. فکر می کنم ۶ یا ۷ امتیاز به خاطر کم دقتی داوران از دست رفته و اگر این اتفاقات نبود، جایگاه بسیار بهتری را در جدول لیگ پیدا می کردیم.


سرمربی نفت مسجدسلیمان همچنین گفت: با همه مسائل پیش آمده مشکلی نیست. هر تیمی ممکن است از داوری ضرر کند ، ولی برای من عجیب است که مگر می شود با گذشت ۱۰ بازی خطای یک خطای پشت محوطه جریمه هم از داور سود نبرده ایم! با این حال توکل مان به خدا است و راه مان را ادامه می دهیم.


کمالوند در بخش دیگری از صحبت هایش تاکید کرد: ما شرمنده هواداران خوبمان هستیم. اما هواداران هم در جریان مشکلات ما از ابتدای فصل بوده اند. ما آخرین تیمی بودیم که کارمان را شروع کردیم اما توقع خودم هم این بود که امتیازات بیشتری تا اینجای رقابت ها کسب کنیم. الان هم اتفاقی نیفتاده و بسیار خوشبین هستم که در آینده شرایط بهتر شود.
وی درباره شانس بقای نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر گفت: من قول می دهم که تا انتهای نیم فصل شرایط خوبی برای تیم ایجاد کنیم. از ابتدای فصل با توجه به مشکلاتی که داشتیم، دوستان در باشگاه از من خواستند که تیم را در لیگ برتر نگه داریم و من قول دادم که این اتفاق می افتد. به هواداران هم این قول را می دهم. آنها صبوری کنند و مطمئن باشید شرایط مان بهتر می شود. کاملا امیدوار هستم با این کیفیت بالایی که بازیکنان ارائه می کنند،  روزهای خوبی در انتظارمان است.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان فراز کمالوند