کمالوند: محال است کم بیاورم، توکلت علی‌الله

سرمربی تیم سایپا روزهای سختی را سپری می کند اما روحیه جنگندگی بالایی دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فراز کمالوند یکی از مربیان باتجربه فوتبال ایران است که در سال های گذشته نشان داده در شرایط سخت می تواند کارهای بزرگی انجام بدهد. او که در تیم هایی مثل تراکتور، گسترش فولاد، نفت آبادان و ... با تلاش زیاد روزهای خوبی را سپری کرده و نتایج مطلوبی کسب کرده، حالا یک ماموریت بزرگ پیش رویش است که علاقه دارد با روحیه مبارزه طلبی اش آن را هم با موفقیت به پایان برساند.


کمالوند در شرایطی هدایت سایپای تهران را برعهده گرفت که با توجه به وضعیت این تیم در جدول و نتایج گذشته اش کمتر مربی حاضر به پذیرش این ریسک می شد. او اما به خاطر کمک به سایپا از استقلال و دوست قدیمی اش فرهاد مجیدی جدا شد و به اردوی نارنجی ها رفت تا بتواند سهمیه این تیم تهرانی را در لیگ برتر حفظ کند.


اگرچه حکم کمیته استیناف به ضرر سایپا بود و از نظر روحی اعضای این تیم را به شوک فرو برد، اما کمالوند و شاگردانش تا آخرین لحظات بازی های لیگ برتر برای بقا تلاش خواهند کرد.


سایپا دیروز هم شانس بزرگی برای صعود در جدول رده بندی داشت اما در حالی که تا آخرین لحظات بازی یک برصفر پیش بود، ناگهان گل تساوی را از ذوب آهن دریافت کرد تا این فرصت را از دست بدهد.


با این حال کمالوند همچنان امیدزیادی به بقای سایپا دارد تا ماموریت بزرگ خود را با موفقیت به پایان برساند. او در یک استوری اینستاگرامی عکسی از خودش منتشر کرده و نوشته: «محاله کم بیارم، حتی در برزخ این روزها. توکلت علی الله».


بی تردید سایپا در ۴ مسابقه باقیمانده با کمالوند با تمام توان خود به میدان می رود تا بتواند به هدف بزرگش برسد و شرایط خوبی را تجربه کند.

تگ ها


فوتبال ایران فراز کمالوند لیگ برتر خلیج فارس فوتبال