کمالوند: مگر در بازی دوستانه، مربی را اخراج می‌کنند؟

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی پس از پیروزی برابر گل‌گهر سیرجان در تورنمنت شیراز در مورد شرایط این دیدار و وضعیت شاگردانش صحبت کرد...

سرمربی پارس جنوبی گفت: ما الان در دوره بدنسازی هستیم و با توجه به سنگینی بدن بازیکنان ، بازی کندی از دو تیم شاهد بودیم. از 20 مرداد تیم ما تیم سرحال خواهد بود.

به گزارش مدال، فراز کمالوند پس از برتری شاگردانش مقابل گل‌گهر گفت: ما الان در دوره بدنسازی هستیم و با توجه به سنگینی بدن بازیکنان ، بازی کندی از دو تیم شاهد بودیم و همین که این بازی را بردیم خدا را شکر. از 20 مرداد تیم ما تیم سرحال خواهد بود.
وی درباره اخراجش توسط داور مسابقه در این دیدار دوستانه ادامه داد: واحدی، داور بازی از من عذرخواهی کرد. مگر به خاطر اعتراض در بازی دوستانه ، مربی را اخراج می‌کنند؟ کمیته داوران استان فارس باید یک نفر را بگذارند که دنبال خودنمایی نباشد. این داور می‌خواست بگوید که من فراز کمالوند را اخراج کردم. کسی که به داور بی‌احترامی نکرد، الان برود و افتخار کند که من یک روزی کمالوند را اخراج کردم و جز افتخارات خودش روی دیوار بزند!
وی درباره دیدار فینال با پارس جنوبی گفت: پارس جنوبی و شاهین بوشهر یک خانواده هستند و بازی روز دوشنبه ، بازی دو سر برد است.

بیشتر بخوانید:

منصوریان: باید برابر الاتحاد کیفیت بالای خود را نشان دهیم

تگ ها


پارس جنوبی جم گل گهر سیرجان بازی تدارکاتی تورنمنت‌ـــشیراز لیگ برتر فوتبال ایران فراز کمالوند پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال