کمالوند: نساجی با اشتباهات داوری نتیجه گرفته

سرمربی سایپای تهران می‌گوید در هفته های گذشته نساجی از اشتباهات پیاپی داوری سود برده است....

به گزارش "ورزش سه"، فراز کمالوند قبل از مصاف تیمش با پیکان در هفته بیست و سوم لیگ برتر در نشست خبری حضور یافت و صحبت‌هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:


**وضعیت سایپا خوب نیست
به هر صورت وضعیت سایپا همانطور که همه می‌دانند وضعیت خوبی نیست و جزو دو تیم پایین جدول است. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا سایپا را در لیگ برتر حفظ کنیم. قطعاً کار سختی است، ولی دور از دسترس نیست.


**بازی سختی با پیکان داریم
با توجه به اینکه بازیکنان خوبی داریم و آنها انگیزه دارند، تلاش می‌کنیم که امتیازات لازم را کسب و سهمیه تیم‌مان را در لیگ برتر حفظ کنیم. بازی سختی با پیکان داریم. این تیم کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و نتایج خوبی در هفته‌های گذشته گرفته است. امیدواریم با یک بازی کم‌اشتباه به سه امتیاز بازی فردا برسیم.


**خواهش می‌کنم تیم شایسته در زمین پیروز شود
به هرحال ۹ هفته است که تیم سایپا نبرده و فقط از ۹ بازی گذشته سه امتیاز گرفته است. الان بحث اساسی و کلی من این است و خواهشی که من از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، کمیته داوران، کمیته صیانت  و ... دارم، این است که هر تیمی که در زمین شایسته است به پیروزی برسد.


**یک تیم با اشتباهات پی در پی داوری نتیجه گرفته
تیم‌ها در بالا و پایین جدول برای قهرمانی و عدم سقوط رقابت می‌کنند و داوری نباید در نتایج تأثیری داشته باشد. در هفته‌های گذشته تیمی با اشتباهات پیاپی داوری نتیجه گرفته است.


**ما هم مثل فولاد ضرر کردیم
در بازی ما با نساجی یک پنالتی صددرصد برای تیمم نگرفتند. در بازی فولاد و نساجی هم داور اشتباه داشته است، نمی‌توانیم فقط بگوییم فقط فولاد متضرر شده است، ما هم ذینفع هستیم. خواهش می‌کنم کمیته داوران و داوران دقت داشته باشند چون سرنوشت یک تیم مشخص می‌شود.


**مسائل داوری، معادلات جدول را برهم می‌زند
ما در تبریز در عرض ۲ دقیقه ۲ کارت گرفتیم، در دقیقه ۹۰، ۱۰ نفره شدیم و گل مساوی را دریافت کردیم. اخطار دوم بازیکن ما کاملا بی‌دلیل بود و داور می‌توانست با یک تذکر کار را ادامه دهد. همین مسائل معادلات پایین جدول را به هم می‌زند. من به همه تیم‌ها احترام می گذارم و دوستان خوبمان در تیم‌های دیگر هم کار می‌کنند، اما طوری نباشد که تیم‌ها متضرر شوند.


**محروم و مصدوم مقابل پیکان؟
یکی دو بازیکن ‌ما شرایط حضور در مسابقه فردا  را ندارند.


**مسئولیتی ندارم که درباره استقلال صحبت کنم
من اصلاً درباره استقلال صحبت نمی‌کنم. چون در این تیم مسئولیت ندارم اصلاً دوست ندارم دیگر درباره این تیم صحبت کنم. این تیم مربی دارد و صحبت می‌کند.


**قرارداد من با استقلال از سایپا بیشتر بود
در روزهای گذشته یک بحثی را مطرح کردند و گفتند من به خاطر پول از استقلال جدا شدم. قرارداد من در سازمان لیگ وجود دارد. قرارداد من با استقلال به مراتب از لحاظ مالی از سایپا بالاتر بود.


**استقلال مستحق شکست در دربی نبود
دوست خوب من فرهاد مجیدی در استقلال حضور دارد، تیمش دیروز خوب بازی کرد و مستحق شکست نبود.


**آقای افشاریان! نگذار داور حق کسی را ندهد!
ما تمام توان‌مان را به کار می‌گیریم تا فردا ببریم و از کمیته داوران و شخص آقای افشاریان می‌خواهم رسیدگی کنند. آنها نگذارند حق کسی از بُعد داوری زیر سؤال برود. یک سوت و یک پرچم می‌تواند سرنوشت یک تیم را تغییر دهد.

تگ ها


فوتبال ایران فراز کمالوند لیگ برتر خلیج فارس فوتبال