کمالوند: هیچ‌گاه بنیان‌دیزل را این‌گونه ندیده بودم

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال از رفاقت ۳۰ ساله‌اش با سرمربی آبی‌ها گفت و نسبت به شرایط زمین چمن ورزشگاه بنیان‌دیزل اعتراض کرد....

به گزارش "ورزش سه" پس از پیروزی شاگردان فرهاد مجیدی مقابل ماشین‌سازی در تبریز، فراز کمالوند مدیرفنی آبی‌ها در گفتگو با خبرنگاران گفت: جا دارد قبل از هر چیز فرارسیدن سال جدید را خدمت همه هم‌وطنانم به ویژه مردم خوب و دوست‌داشتنی تبریک عرض کنم؛ امیدوارم زیرسایه امام زمان(عج) همگی سالم و سلامت باشند و این بیماری هم هر چه زودتر از کشورمان خارج شود و انشالله سال خوبی را در قرن جدید شروع کنیم.

کمالوند درباره دیدار با ماشین‌سازی گفت: بازی خیلی خوبی بود، تیم ماشین‌سازی واقعا انرژی گذاشت؛ به هر حال در دیدارهایی که استقلال، پرسپولیس و یا تراکتور در طرف مقابل هستند، رقبا با تمام انرژی بازی می‌کنند اما من فکر می‌کنم کاملا مستحق کسب هر سه امتیاز بودیم.

مدیرفنی استقلال درباره رابطه‌اش با فرهاد مجیدی هم توضیح داد: من با فرهاد نزدیک به ۳۰ سال است که رفاقت داریم و زمانی هم که اخیرا هدایت استقلال را پذیرفت، با من برای مدیرفنی صحبت کرد و الان خیلی خوشحالم در جایگاهی قرار گرفته‌ام که مردان بزرگی مثل آقای پورحیدری در این جایگاه بوده‌اند؛ امیدوارم که انشالله بتوانیم ذره‌ای به تیم بزرگ استقلال کمک کنیم.

او درباره تیم فوتبال ماشین‌سازی هم افزود: بیشتر از این‌که ناراحت ماشین‌سازی باشم، نه این‌که ناراحت نباشم اما بیشتر ناراحت زمین بودم؛ بنیان‌دیزل را هیچ‌وقت این‌گونه ندیده بودم، زمین مخملی که ما همیشه در آن بازی می‌کردیم و خیلی ناراحت شدم که زمین را این‌گونه رها کرده‌اند.

تگ ها


استقلال تهران فراز کمالوند