کمالوند: کرار نشان داد نابغه است

فراز کمالوند گفت: زدن سه گل به سپاهان کار بزرگی است. فراز کمالوند، ست نود رمربی تیم صنعت ن ......

 فراز کمالوند گفت: زدن سه گل به سپاهان کار بزرگی است.
 فراز کمالوند، ست نود رمربی تیم صنعت نفت آبادان پس از پیروزی سه بر دو تیمش مقابل سپاهان، گفت: فکر می کنم جزو معدود بازی هایی بود که بیشتر در محوطه جریمه دو تیم بود. زدن سه گل به سپاهان کار بزرگی است و بازیکنانم نشان دادند پیروزی در جام حذفی اتفاقی نبود.

وی افزود: همچنین باید یاد معلم اخلاق، پرویز دهداری را گرامی بداریم، چون این پیروزی در سالگرد درگذشت ایشان به دست آمد. این پیروزی را به این معلم اخلاق تقدیم می کنیم که نه در گذشته کسی مانند او بود، نه اکنون کسی مانند اوست و نه در آینده کسی شبیه او می آید. از بازیکنانم تشکر می کنم که سنگ تمام گذاشتند. چه از بازیکنانی که از ابتدا زمین بودند و چه کسانی که به زمین آمدند، تشکر می کنم که خیلی خوب بازی کردند. عبدالله زاده مصدوم بود اما خیلی خوب بازی کرد و حسین بغلانی ۲۰ روز با کشیدگی رباط دست و پنجه نرم می کرد؛ از این بازیکنان تشکر می کنم چون با رشادت بازی کردند.

سرمربی صنعت نفت با تمجید از عملکرد کرار جاسم گفت: کرار نشان داد که نابغه فوتبال است و کسی مانند او در فوتبال ما نیست. او در یک لحظه نتیجه را عوض می کند. با این پیروزی خیالمان راحت شد که می توانیم در پایان نیم فصل به رتبه ای تک رقمی دست پیدا کنیم. تلاش می کنیم در دو بازی باقیمانده نیز امتیازات لازم را به دست بیاوریم.

کمالوند در خصوص اینکه گفته بود بازیکنان صنعت نفت حتی یک ریال هم دریافت نکرده اما مسئولان باشگاه می گویند ۴ میلیارد خرج تیم کرده اند تصریح کرد: منصور ابراهیم زاده و محمدامین درویشی حتی یک ریال هم پولی نگرفته اند اما بقیه بازیکنان ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده اند. کسانی که چنین حرفی می زنند دعا می کنیم خدا آنها را شفا بدهد. یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ. مگر ۴ میلیارد تومان در فوتبال چقدر است؟ هر سفر تیم حدود ۱۲۰ میلیون تومان هزینه دارد.۲،۵ میلیارد تومان از ۴ میلیارد خرج سفر، اردوها، رستوران و ایاب و ذهاب شده است و تیم ما با یک و نیم میلیارد باقیمانده می چرخد. آب از سر من گذشته است و فریاد من فریاد زیر خاک است. هر چه گفته ام برای آبادان گفتم. ما اینجا میهمان هستیم و از آبادان می رویم زمانی که آمده ام گفتم آبادان سرزمین مادری من است و دوست دارم به مردم آبادان خدمت کنم تا زمانی که از اینجا رفتم خاطرات خوبی از خود به جای بگذارم.

وی با بیان اینکه هوادار با هوادارنما متفاوت است، خاطرنشان کرد: مسعود ابراهیم زاده امروز گل می زند و پنالتی می گیرد چون خدا آن بالا است و هیچ نیرویی بیشتر از نیروی خداوند نیست. تُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ. آنها تا چند روز پیش به ابراهیم زاده توهین می کردند. من می خواستم کامنت های صفحه اینستاگرام خود را ببندم چون حدود دو هزار نفر کامنت گذاشته بودند اما برخی ها چیزهایی نوشتند که اشک از چشم من جاری شد و فکر می کنم تصمیم درستی گرفتم. امروز هم عکس العمل هواداران را دیدم. هوادار واقعی اینها هستند که تا دقیقه ۹۰ تیم را تشویق کردند. با این حال تلاش می کنیم با رتبه خوبی نیم فصل را به پایان برسانیم.

کمالوند در خصوص نقل و انتقالات تیمش در تعطیلات نیم فصل اظهار داشت: یارگیری تیم نیاز به تأمین بودجه دارد. ابتدا باید بتوانیم هزینه بازیکنان فعلی را پرداخت کنیم.

تگ ها


اخبار روز صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال