کمتر از ۲۴ ساعت تا خرید جدید پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس با مهاجم مدنظرش به توافق رسیده و انتظار می‌رود روز دوشنبه بازیکن جدید سرخ‌ها معرفی شود....

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی علی علیپور و مهدی ترابی که  دو مهره کلیدی این تیم در خط حمله بودند را از دست داد و علاوه بر آن، قرارداد کریستین اوساگوآنا تمدید نشد تا سه مهاجم از جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی بروند و کار او را برای چینش نفرات لیگ بیستم دشوار کنند.

عیسی آل‌کثیر و آرمان رمضانی، دو مهاجمی بودند که پرسپولیس در نقل و انتقالات جذب کرد و آنها در لیگ قهرمانان آسیا به همراه داشت، اما محرومیت غیرمنتظره و ۶ ماهه آل‌کثیر پس از دیدار با پاختاکور ازبکستان موجب شد تا گل‌محمدی دوباره با چالش جدی در خط حمله تیمش مواجه شود.

علاوه بر محرومیت آل‌کثیر، پُر بودن لیست خریدهای لیگ برتری پرسپولیس نیز مزید بر علت شد تا آنها در شرایط دشواری قرار بگیرند، اما حالا این باشگاه و یحیی گل‌محمدی چاره‌ای برای حل این مسئله داشته‌اند و توانسته‌اند با بازیکن مدنظرشان به توافق برسند.

محمدمهدی مهدی‌خانی که اکنون در باشگاه واراژدین کرواسی عضویت دارد، با باشگاه پرسپولیس به توافق نهایی رسیده و در آستانه پیوستن به این تیم است.

این مهاجم ۲۳ ساله که سابقه عضویت در تیم امید ایران و کار کردن زیر نظر یحیی گل‌محمدی را در شهرخودرو دارد، احتمالا تا کمتر از ۲۴ ساعت دیگر به‌عنوان مهاجم جدید پرسپولیس معارفه می‌شود و به این تیم اضافه خواهد شد.

تگ ها


واراژدین نقل و انتقالات ۱۳۹۹ پرسپولیس تهران فوتبال ایران محمدمهدی مهدی خانی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال