کمتر کسی در دنیا به خوبی اوزیل پیدا می‌شود

فردی لیونگ‌برگ بازیکن و مربی سابق آرسنال خواهان استفاده از مسوت اوزیل در این تیم شده و می‌گوید در دنیای فوتبال کمتر کسی به خوبی اوزیل پیدا می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فردی لیونگ‌برگ بازیکن و مربی سابق آرسنال به حمایت از مسوت اوزیل ستاره آلمانی مغضوب این تیم می‌گوید میکل آرتتا باید راهی برای استفاده دوباره از اوزیل در ترکیب تیمش پیدا کند. لیونگ برگ در صحبتهای خود اعلام کرد در دنیای فوتبال امروز کمتر کسی به خوبی مسوت اوزیل پیدا می‌شود.

آرتتا که این روزها به دلیل نتایج ضعیف آرسنال به شدت تحت فشار قرار دارد چندی پیش با حذف نام اوزیل از فهرست آرسنال در لیگ برتر و لیگ اروپا دوست‌داران ستاره ترک تبار آلمانی را خشمگین کرده بود.

لیونگ برگ در گفتگو با شبکه اسکای گفت: " من نمی گویم اوزیل باید هر هفته بازی کند ولی وقتی شما بازیکنی مثل او دارید نباید کنارش بگذارید. وقتی تیم مالکیت توپ را در دست دارد باید بازیکنی داشته باشد که مثل اوزیل بتواند از آن پاس‌های زیبا بدهد. کمتر کسی پیدا می‌شود که بهتر از اوزیل بتواند از پس این کار برآید".

ستاره سابق آرسنال در ادامه گفت: " در صورت استفاده از اوزیل شکی نیست که از قدرت دفاعی تیم کمی کاسته می‌شود. تصمیم به حذف اوزیل تصمیمی است که توسط باشگاه و کادر فنی گرفته شده و من دلیلش را نمی دانم. ولی به نظرم در دنیا کمتر کسی به خوبی مسوت اوزیل پیدا می‌شود و چنین کسی نباید از فهرست بیست و پنج نفره تیم حذف شود".

بیشتر بخوانید:

آرسنال برای داشتن بازیکنی مثل اوزیل گریه می‌کند

به زودی دلیل وضعیت شرم آور اوزیل را می فهمیم

 

 

تگ ها


فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال