کمتیه رسیدگی به پرونده شکایت النصر مشخص شد

رئیس اتحادیه فوتبال عربستان نیز یکی از اعضای کمیته ای است که از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، همانطور که از قلب عنوان شده بود، باشگاه النصر از پرسپولیس بابت آنچه که استفاده از بازیکن غیرمجاز خوانده شده است، به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده و رأی این پرونده طی روزهای آتی صادر خواهد شد.


اما سایت عربستانی «سعودی اسپورت» در مطلبی عنوان کرده است که یاسر المسحل، رئیس اتحادیه فوتبال عربستان نیز یکی از اعضای آن کمیته ای است که به شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس ایران رسیدگی می کند و در کمک به تیم عرسبتانی برای پیروزی در این پرونده، مشارکت داشته است.


النصر که شنبه شب و در دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در وقت های عادی و اضافی در مقابل پرسپولیس به نتیجه تساوی ۱ – ۱ رسید، در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب نماینده ایران شد و از صعود به دیدار پایانی بازماند. 


پس از این مسابقه، باشگاه النصر شکایت خود از باشگاه پرسپولیس را تقدیم ناظر مسابقه کرد و علت اصلی شکایت عربستانی ها، استفاده پرسپولیس از بازیکنان جدید عنوان شده که در زمان بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه، به جمع سرخپوشان پیوسته اند.


اما به گزارش روزنامه الشرق الاوسط، یاسر المسحل به همراه یوسف الیعقوبی بحرینی در جلسه آینده کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا شرکت نخواهد کرد چرا که این کمیته قرار است تصمیم سرنوشت سازی را اتخاذ کند. خواه خروجی این جلسه پیروزی النصر و راه یابی این تیم به دیدار فینال باشد و یا برنده شدن نماینده ایران و تأیید صحت و سلامت قرارداد بازیکنان جدید این تیم.


این روزنامه خاطرنشان کرد که هیچ نماینده ای از اتحادیه فوتبال عربستان، فدراسیون ایران یا هر کشوری از غرب آسیا حق شرکت در جلسه تصمیم گیری در مورد شکایت النصر را ندارد.
روزنامه الشرق الاوسط تأکید کرد که  کمیته رسیدگی به شکایت النصر، با مشارکت اعضای شرق آسیا و به رهبری لیم کیا تانگ سنگاپوری و  شین روی چینی برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

شکایت النصر به AFC بازی روانی است/ پرسپولیس قهرمان آسیا می‌شود

النصر مستنداتش علیه پرسپولیس را به AFC تحویل داد

 

 

تگ ها


النصر عربستان فوتبال جهان AFC Champions League فوتبال