کمردرد جدیدی را یاد دوران قهرمانی انداخت!

عباس جدیدی به دلیل ناراحتی و آسیب دیدگی از ناحیه مهره کمر در خانه بستری است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دارنده مدال های طلای جهان و نقره المپیک در رشته کشتی آزاد در مورد وضعیت خود به سایت فدراسیون کشتی گفت: ۱۲ روز است که به دلیل آسیب از ناحیه مهره های کمر با درد شدیدی روبرو هستم و در خانه بستری شده ام. دکتر صمدیان پزشک معالجم تشخیص عمل جراحی داده اما امیدوارم که کار به آنجا نکشد و شرایطم بهتر شود.


قهرمان سابق سنگین وزن کشتی ایران در بخش بعدی صحبت هایش به اتفاقاتی که در دوران قهرمانی برایش رخ داده، اشاره کرده و در مورد آسیب وارده افزود: بالاخره وقتی با ۱۰۰ کیلوگرم باید زیر یک کشتی گیر ۱۳۰ کیلوگرمی را بگیری این عوارض هم پیش می آید.


جالب اینکه جدیدی در مصاحبه خود با تسنیم آسیب دیدگی اش را به مربوط به تصمیماتی می داند که در دوران حرفه ای او به سود برخی دیگر از کشتی گیران گرفته شده. او در این باره گفت: همه‌اش از اثرات کشتی است. کسی که ۸ سال یک وزن بالاتر کشتی بگیرد، ۸ سال جور این و آن را بکشد و برای پر کردن چاله‌های تیم ملی وزنش را تغییر دهد، معلوم است این وضعیت عایدش می‌شود. مگر کسی غیر از عباس جدیدی این کار را می‌کرد؟ عوارض یک وزن بالاتر کشتی گرفتن‌ها حالا خودش را نشان می‌دهد.


"ورزش سه" برای این قهرمان سابق کشتی ایران آرزوی سلامتی و بهبودی کامل را دارد.

تگ ها


کشتی عباس جدیدی کشتی