کمپانی پس از گلزنی به لستر: همیشه نمی‌توانم اینجوری گل بزنم!

وینسنت کمپانی با درخشش مقابل لستر به سیتی کمک کرد تا بازهم در صدر جدول قرار گیرند....

سوپراستار تیم منچستر سیتی در بازی مقابل لستر به بیان اظهاراتش پرداخت.
به گزارش مدال، شب گذشته وینسنت کمپانی که شب گذشته با گل بسیار زیبای خود موجب شد تا من‌سیتی بازهم به صدر جدول برسد به خبرنگار اسکای اسپرت گفت: فکر به بازنشستگی؟ قطعا نه، فوتبال بازی خواهم کرد و دقیقا کاری را که تا به حال انجام داده‌ام را انجام می‌دهم، شاید گل زدن به این شکل نه اما دقیقا کاری که امروز کردم را می‌توانم برای مدت زمان طولانی‌ای انجام دهم.
او درباره آینده فوتبال حرفه‌ای خود و ماندن در سیتی می‌گوید: این فوتبال است، اگر شما درباره احساسات صحبت کنید سناریوهای زیادی برای در نظر گرفتن بازنشستگی وجود دارد اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست.
کمپانی درباره اشک ریختن پس از بازی گفت: نمی‌دانم، در چند سال گذشته هر بازی‌ای که انجام دادم، هر بازی‌ای که انجام دادم را به عنوان آخرین بازی‌ام در دوران حرفه‌ای در نظر می‌گرفتم. هربازی احتمال اینکه آخرین بازی باشد، هست و شما هیچ‌وقت نمی‌دانید کدام بازی آخرین است.
کاپیتان تیم سیتی در پایان گفت: کاری که در طول فصل انجام داده‌ایم، آماده‌سازی خوب، آنالیز نقاط قوت و ضعف دیگر تیم‌ها و مطمئن شدیم با نگرش مثبت به بازی می‌رویم. ما در هر کاری که انجام می‌دهیم، هدف داریم. وقتی توپ در دست ماست و حمله می‌کنیم و همینطور وقتی که دفاع می‌کنیم باید هدف داشته باشیم. بعد از آن به سراغ بازی می‌رویم که فکر می‌کنم با توانایی‌ای که در تیم داریم باید به خودمان باور داشته باشیم می‌توانیم نتیجه خوب کسب کنیم.

شما می‌توانید ویدیوی گل فوق‌العاده کمپانی را اینجا مشاهده کنید

تگ ها


وینسنت کمپانی منچستر سیتی لستر سیتی لیگ برتر فوتبال