کمپین استقلالی‌ها برای بازگشت استراماچونی

در حالی که هنوز لیگ نوزدهم به پایان نرسیده، هواداران استقلال کمپینی تشکیل داده‌اند که در آن خواستار بازگشت استراماچونی شده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، آندره استراماچونی با این که مدت زمان زیادی در استقلال حضور نداشت، اما با ساخت تیمی رویایی برای آبیها توانست نامش را برای هواداران این تیم ابدی نماید. حالا دیگر کسی نیست که نداند هواداران استقلال چقدر این مربی جوان ایتالیایی را دوست دارند و منتقدان و پیشکسوتان باشگاه هم تا چه میزان به کار او اعتقاد دارند.

هواداران استقلال که هنوز مزه بازیهای این تیم با هدایت مرد ایتالیایی را از یاد نبرده و همواره تیم را با تیم تحت رهبری او مقایسه می‌کنند، این روزها بیشتر از همیشه یاد این مربی هستند و برای بازگشت احتمالی او به تیم شان ابراز علاقه می‌کنند. 

در زیر آخرین پست‌هایی که در صفحه رسمی باشگاه استقلال و صفحه شخصی احمد سعادتمند قرار دارد، تعداد زیادی از هواداران استقلال علاقه خود را جهت بازگشت استراماچونی اعلام کرده و رفته رفته صفحه باشگاه و مدیرعامل را تبدیل به محلی برای ایجاد کمپین به منظور بازگشت این مرد ایتالیایی کرده‌اند.

حالا که به دلیل شرایط کرونا فوتبال بدون حضور تماشاگران برگزار می شود، هواداران استقلال در نظر دارند تا با ایجاد این کمپین در فضای مجازی باشگاه را مجاب به بازگرداندن استراماچونی نمایند. 

بیشتر بخوانید:

واکنش سعادتمند به کمپین هواداران برای استراماچونی/ ویدیو

آخرین وضعیت پرونده بویان، شفر و استراماچونی

 

 

تگ ها


آندره استراماچونی تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال