Banner

کمپین اسطوره فوتبال ایتالیا برای کمک به مبارزه با ویروس کرونا

الساندرو دل‌پیرو اسطوره فوتبال ایتالیا اعلام کرد به همراه هم‌تیمی‌هایش در تیم ملی ایتالیا که قهرمان جام جهانی ۲۰۰۶ شدند برای صلیب سرخ ایتالیا کمک‌های مالی مردمی جمع‌آوری خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، الساندرو دل‌پیرو اسطوره فوتبال ایتالیا اعلام کرد به همراه هم‌تیمی‌هایش در تیم ملی ایتالیا که در جام جهانی ۲۰۰۶ قهرمان دنیا شده و جام جهانی را بالای سر بردند در پویشی برای کمک به صلیب‌سرخ ایتالیا شرکت کرده و برای کمک به مبارزه با ویروس کرونا کمک‌های مالی مردمی را جمع‌‌آوری خواهد کرد.

دل‌پیرو با انتشار یک پست اینستاگرامی اعلام کرد به همراه ستاره‌های تیم ملی ایتالیا در جام جهانی ۳۰۰۶ از جمله فرانچسکو توتی، فابیو کاناوارو و جیان‌لوئیجی بوفون در این پویش شرکت خواد کرد. دل‌پیرو چهره اصلی این پویش خواهد بود.

دل‌پیرو در اینستاگرام خطاب به ۳.۷ میلیون دنبال‌کننده خود نوشت:" من به همراه دیگر هم‌تیمی‌هایم در تیم ملی ایتالیای حاضر در جام جهانی ۲۰۰۶ که توانست قهرمان دنیا شود دوباره با چالشی جدید به میدان خواهیم آمد. هدف ما جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای صلیب سرخ ایتالیا است تا در شرایط اضطراری ناشی از ویروس کرونا به کشورمان کمک کنیم. شما هم بخشی از تیم ما هستید. ما با اتحاد دوباره پیروز خواهیم شد".

دل‌پیرو که این روزها در لس‌آنجلس زندگی می‌کند همچنین در مصاحبه‌ای با اسکای ایتالیا به آمریکا هشدار داد که باید احتیاط بیشتری در مقابل ویروس کرونا در پیش بگیرد و این ویروس را دست‌کم نگیرد. دل‌پیرو در این باره گفت:" الان در آمریکا شرایط به گونه‌ای است که دو سه هفته پیش در ایتالیا شاهدش بودیم. این روزها دولت توصیه‌های روشن و صریحی برای مردم ندارد و بنابراین شاهد خریدهای پراضطراب مردم در سوپرمارکت‌ها هستیم. ما ایتالیایی‌ها چون اخبار کشورمان را دنبال می‌کردیم الان آماده‌تر هستیم. آمریکا از ویروس کرونا در امان نخواهد بود".  

بیشتر بخوانید:

روبرتو مانچینی: ۲۰۲۱ قهرمان یورو خواهیم شد

دست به جیب شدن ستاره ایتالیایی برای مبارزه با کرونا

 

 

تگ ها


الساندرو دل پیرو ویروس کرونا اف سی سیدنی کرونا استرالیا فوتبال