کمپین جمع آوری پول برای انتقال امباپه به لیورپول!

یک هوادار لیورپول اقدام به راه انداختن کمپینی برای جمع آوری ۲۵۰ میلیون پوند به منظور جذب کیلیان امباپه ستاره پی اس جی کرده است....

 به نظر می رسد که لیورپول شدیدا نیاز به بازسازی دارد. تیم کلوپ فصل گذشته با اقتدار و با ۹۹ امتیاز قهرمان لیگ انگلیس شد اما در فصل جاری کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هم برای شان تبدیل به یک رویا شده است. آنها پنج شکست متوالی در آنفیلد داشته اند و اگر استون ویلا و تاتنهام بازی هایشان را ببرند، آنها ممکن است که تا رتبه نهم نزول سقوط کنند.

لیورپول ترکیب باکیفیتی دارد اما به نظر می رسد که برخی از بازیکنان این تیم اشباع شده اند. برای فصل آینده محمد صلاح و سادیو مانه ۲۹ ساله خواهند بود، ویرژیل فن دایک و  روبرتو فیرمینو ۳۰ ساله می شوند و تیاگو و هندرسون ۳۱ ساله. قطعا لیورپول به چند خرید بزرگ نیاز دارد و البته گزینه رویایی هواداران تیم سرخ پوش نیز مشخص است: کیلیان امباپه.

واضح است که اگر لیورپول سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را نگیرد، رویای جذب ستاره پی اس جی را از دست رفته خواهد دید اما هواداران تیم کلوپ ناامید نشده اند.

یک هوادار لیورپول به نام جیمز اسمیت در اقدامی جالب به جمع آوری پول پرداخته و نام "امباپه را به لیورپول بیاورید" را برای این کمپین انتخاب کرده است. هدف این کمپین جمع آوری ۲۵۰ میلیون پوند است، مبلغی که برای جذب ستاره فرانسوی کفایت خواهد کرد. البته تاکنون فقط ۲۹۵ پوند جمع شده است.

جیمز توضیح داده است که صد میلیون هوادار لیورپول در دنیا وجود دارند که اگر هر کدام از آنها ۲.۵ پوند بپردازند، پول خرید امباپه جور می شود. وی گفته است که اگر به هدفش نرسد و مبلغی کمتر از ۲۵۰ میلیون پوند جمع شود، پول را به حساب بنیاد خیریه لیورپول واریز خواهد کرد.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه لیورپول