کمپین مارادونا برای مقابله با کرونا در آرژانتین

دیگو مارادونا با ارسال پیامی برای مردم آرژانتین از آنها خواست برای کمک به نبرد با اپیدمی کرونا به صلیب سرخ این کشور کمک مالی کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه آرژانتین به شدت با بحران کووید۱۹ درگیر است دیگو مارادونا اسطوره فوتبال این کشور با انتشار پیامی خطاب به مردم آرژانتین در اینستاگرام خود از آنها خواست برای کمک مادی به صلیب سرخ این کشور پیشقدم شوند. مارادونا خطاب به ملتش گفت "ما در این مسابقه با هم پیروز خواهیم شد".

مارادونا در پیام اینستاگرامی خود نوشت: " بعضی ها هستند که می گویند من نمی خواهم فقط گل بزنم یا حتماً در نوک حمله بازی کنم. اینها کسانی هستند که در همه زمین حضور دارند و برنده شدن تیم برایشان مهم است. من امروز از شما می خواهم اینطور باشید".

مارادونا در پیام خود لینکی از صلیب سرخ آرژانتین منتشر کرده که از طریق آن می توان به صورت مستقیم به این نهاد کمک مالی کرد. مارادونا در ادامه پیام خود نوشت: " از طریق این لینک می توانید کمک مالی کنید و به هزاران آرژانتینی که منتظر ما هستند دست یاری بدهید. من به همراه مسئولین صلیب سرخ به ده شهر کشور سفر خواهم کرد تا به کسانی که به کمک نیاز دارند یاری برسانم. ما در این مسابقه با هم پیروز خواهیم شد. به پیش آرژانتین".

مارادونا در ادامه این پست تصاویری جذاب منتشر کرده که مسلماً برای آرژانتینی ها قابل توجه خواهد بود.

مارادونا تصویری از خود در فینال جام جهانی ۱۹۹۰ در بازی مقابل آلمان غربی را منتشر کرده و در ادامه هم لحظاتی تاثیرگذار از دوران فوتبالی اش را به اشتراک گذاشته.

مارادونا همچنین عکسی از خود در کنار وکیلش منتشر کرده که نشان دهنده شروع کمپینی به نام ۱۰ از ده است که برای کمک به نیازمندان طراحی شده است. مارادونا در این عکس هم تابلویی به دست دارد که بر آن لحظات حساس حیات فوتبالی اش به تصویر کشیده شده.

بیشتر ببینید:

مقایسه مارادونا و لیونل مسی در جام جهانی

 

تگ ها


مارادونا فوتبال جهان آرژانتین فوتبال