کمک بزرگ به چهار تیم لیگ برتری باقی مانده در اروپا

اسکای اسپورتس مدعی شد که احتمالاً چهار تیم لیگ برتری حاضر در مسابقات اروپایی فصل آینده مسابقات داخلی را دیرتر از بقیه آغاز خواهند کرد....

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته بود که لیگ برتر انگلیس اعلام کرد فصل آتی این مسابقات یعنی ۲۱-۲۰۲۰ از تاریخ ۱۲ سپتامبر معادل ۲۲ شهریور آغاز خواهد شد.


البته سازمان لیگ برتر انگلیس بعد از اعلام رسمی تاریخ ۱۲ سپتامبر یا ۲۲ شهریور به عنوان تاریخ شروع فصل آینده اعلام کرد برای طراحی تقویم رقابت ها با سازمان لیگ انگلیس و اتحادیه فوتبال این کشور از نزدیک همکاری خواهد کرد.

با این وجود مشکلی در رابطه با شروع مسابقات در تاریخ اعلام شده وجود داشت. در واقع دو تیم چلسی و منچسترسیتی هنوز در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حاضر هستند و از طرف دیگر این وضعیت برای تیم‌های ولورهمپتون و منچستر یونایتد در مسابقات لیگ اروپا وجود دارد.

بسیاری معتقد بودند که حضور این تیم‌ها در رقابت‌های اروپایی و بلافاصله پس از آن به میدان رفتن در لیگ برتر انگلیس می تواند به آنها فشار زیادی وارد کند که حالا در همین رابطه اسکای اسپورتس مدعی شده که یک تصمیم جدید در این باره اتخاذ شده و قرار است تیم‌های چلسی، منچسترسیتی، ولورهمپتون و منچستریونایتد در صورت راه یافتن به مراحل بعدی مسابقات اروپایی، فصل آینده لیگ برتر را دیرتر از سایر این تیم ها آغاز کنند.

تگ ها


منچستر سیتی ولورهمپتون چلسی منچستر یونایتد