Banner

کمک لیورپول به خیریه در دوران تعطیلی لیگ برتر

بعد از تعطیلی سه هفته‌ای لیگ برتر، باشگاه لیورپول ۴۰هزار پوند به برنامه خیریه&#۱۶۰;تامین غذای نیازمندان کمک کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه مسابقات لیگ برتر انگلیس به دلیل شیوع ویروس کرونا سه هفته تعلیق شده، باشگاه لیورپول به برنامه خیریه کمک هواداران به تامین غذای نیازمندان ۴۰هزار پوند کمک مالی کرد. برنامه کمک هواداران به تامین غذای نیازمندان، برنامه خیریه‌ای است که بر اساس آن هواداران هر هفته در ورزشگاه‌ها مبالغی کمک کرده و در تامین غذای نیازمندان مشارکت می‌کنند.

با توجه به تعلیق مسابقات لیگ برتر، این برنامه خیریه تا اطلاع ثانوی نمی‌تواند روی جمع‌آوری کمک‌های مالی هواداران در ورزشگاه خانگی لیورپول، آنفیلد، حساب کند.

در این شرایط باشگاه لیورپول در بیانیه‌ای اعلام کرد که برای جبران این وقفه در برنامه خیریه کمک به تامین غذای نیازمندان مبلغ ۴۰هزار پوند به این برنامه کمک کرده است.

این برنامه خیریه ۲۵ درصد از درآمد خود را از اعانه‌هایی بدست می‌آورد که هواداران تیمها در روز بازی‌های تیم‌هایشان در لیگ برتر در استادیوم‌ها پرداخت می‌کنند. باشگاه لیورپول اعلام کرده که برای چهار بازی باقی‌‌مانده خانگی‌اش در لیگ برتر، به ازای هر بازی ۱۰هزار پوند به این خیریه پرداخت می‌کند.

باشگاه لیورپول در بیانیه خود اعلام کرد:" هواداران ما همیشه در حمایت از برنامه خیریه کمک به تامین غذای نیازمندان فراتر از انتظار ظاهر شده‌اند و سالها است که در این برنامه مشارکت دارند. ما از همه کسانی که توان دارند می‌خواهیم از هر طریق ممکن، چه به صورت آنلاین و چه از طریق دفاتر اعلام شده از طرف باشگاه به این برنامه کمک کنند".

بیشتر بخوانید:
احتمال اهدای جام قهرمانی به لیورپول

تکذیب درخواست ضد لیورپولی رئیس باشگاه تاتنهام

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول فوتبال