کمک‌های مالی هواداران پرسپولیس کجاست؟

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت پرسپولیس در فصلی که گذشت به همان اندازه که در زمین با صلابت و قدرتمند بود، به همان اندازه هم حواشی ریز و درشت مدیریتی داشت ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت  پرسپولیس در فصلی که گذشت به همان اندازه که در زمین با صلابت و قدرتمند بود، به همان اندازه هم حواشی ریز و درشت مدیریتی داشت. استعفاهای  صوری و چندباره طاهری، ابهامات زیاد در نقل وانتقالات و از همه مهمتر مشکلات مالی باشگاه فقط چند نمونه از حواشی خارج از زمین باشگاه پرسپولیس بود.

در گیر و دار مشکلات مالی که پرسپولیسی ها درگیر آن بودند یکی، دو باری از هواداران درخواست شد که به کمک باشگاه بیایند و مبالغی را برای رفع کردن مشکلات پرداخت کنند. حتی توسط باشگاه پرسپولیس شماره حسابی اعلام شد تا هواداران کمک های نقدی خود را به آن حساب که در یک موسسه مالی اعتباری بود بریزند. موسسه مالی که یکی از اسپانسرهای اصلی باشگاه هم هست.

بعد از اعلام شماره حساب توسط باشگاه پرسپولیس در اکانت های رسمی باشگاه در فضای مجازی و سایت رسمی باشگاه مراجع ذی ربط وارد کار شدند. از آنجایی که طبق قانون هیچ شرکت دولتی مانند شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس حق افتتاح حساب در موسسات مالی غیردولتی ندارد، از مراجع ذی صلاح در مورد باشگاه پرسپولیس استعلام شد و مشخص شد که این باشگاه هیچ حسابی در موسسه مالی کوثر ندارد. حتی در نامه این موسسه مالی در تاریخ ۳۰ / ۲ / ۹۶ به یکی از مراجع ذی ربط اعلام شد باشگاه پرسپولیس هیچ حسابی در موسسه مذکور ندارد!

شماره حسابی که از طرف باشگاه پرسپولیس برای کمک های مردمی در این موسسه مالی اعلام شده به نام «کمک های مردمی هواداران پرسپولیس» ثبت شده است. حسابی که اگر به نام هواداران باشد باید با مجوز افرادی که در اساسنامه کانون هواداران دارای حق امضا هستند باشد. کانونی که سال ۸۱ توسط اکبر غمخوار تأسیس شده و پروانه فعالیت این کانون هم متعلق به غمخوار و دیگر اعضای ثبت شده آن است. هرگونه حکم و سمتی در این کانون باید به ثبت رسمی برسد که نرسیده، هر چند اینکه این حساب بنام کدام فرد حقیقی یا حقوقی است همچنان مبهم است؟!

حالا سوالاتی مطرح است که مدیران می توانند به آن پاسخ بدهنددر شرایطی که براساس اعلام موسسه مالی کوثر باشگاه پرسپولیس حسابی در این موسسه ندارد، شماره حساب اعلامی توسط چه شخص حقیقی و حقوقی افتتاح شده؟ پول های واریزی هواداران کجا می رود؟ چرا از تاریخ 22 فروردین 96 که آخرین اعلام کمک های مردمی بوده هیچ وقت ازطرف باشگاه به صورت رسمی مبلغ این کمک ها اعلام نشده؟ چرا هیچ وقت اعلام نشده که این پول ها کجا خرج شده و سوال های بیشمار دیگر که مسئولان باشگاه پرسپولیس می توانند به آنها پاسخ بدهند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال