کمک ۲ میلیاردی به باشگاه سپیدرود

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: مسئولان باشگاه سپیدرود طی جلساتی که روزهای اخیر با نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه داشتند موفق شدند مجوز دریافت 2 میلیارد پول را از وی گرفته و به این ترتیب طی روزهای آینده مطالبات بازیکنان سپیدرود پرداخت خواهد شد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: مسئولان باشگاه سپیدرود طی جلساتی که روزهای اخیر با نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه داشتند موفق شدند مجوز دریافت 2 میلیارد پول را از وی گرفته و به این ترتیب طی روزهای آینده مطالبات بازیکنان سپیدرود پرداخت خواهد شد.
میرشهاب مومنی مدیرعامل موقت باشگاه سپیدرود با اعلام این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: ما سال گذشته 60 درصد مطالبات بازیکنان را پرداخت کردیم وانشاالله طی روزهای آینده با دریافت 2 میلیارد بقیه مطالبات بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد.
وی تاکید کرد: البته شورای شهر نیز با پرداخت یک میلیارد تومان به عنوان پاداش به سپیدرود موافقت کرده و باید حساب جدیدی باز کنیم تا آن مبلغ به حساب باشگاه واریز شود.
مومنی تاکید کرد: ما دوران سختی را پشت سر گذاشتیم و با قطره چکان پول بازیکنان را دریافت و به آنها پرداخت کردیم. خوشحالم که همه چیز شفاف بوده و بازیکنان به ما اطمینان کامل داشتند و به گفته خود بازیکنان از زمانی که تیم دست هیأت فوتبال افتاد آرامش به سپیدرود بازگشته است.
وی با تاکید بر اینکه علیرضا نظرمحمدی با بازیکنان مدنظرش صحبت می کند گفت: با پویا نزهتی برای تمدید قرارداد به توافق رسیدیم و خیلی دیگر از بازیکنان سپیدرود طی روزهای اخیر با باشگاه مذاکره کردند که به احتمال فراوان قرارداد آنها تمدید خواهد شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال