کمیته فنی استقلال از انحلال تا تصمیم سازی!

کمیته فنی استقلال که سال گذشته منحل شده بود امسال فعال و پویا کارش را انجام می دهد....

سایت مدال/ سال گذشته یکی از بند های قرارداد شفر انحلال کمیته فنی باشگاه استقلال بود اما به نظر می رسد برخلاف سال قبل کمیته فنی استقلال امسال آرام آرام کار را در دست گرفته است. 
نگاهی به اتفاقات اخیر داشته باشید، پرویز مظلومی برخلاف برخی اعضای هیات مدیره که امیر قلعه نوعی و گزینه های داخلی مثل مجیدی را بررسی می کردند به عنوان سخنگوی کمیته فنی اعلام کرده که مربی باید خارجی باشد و استراماچونی گزینه نهایی است.
غوص در مصاحبه فرهاد مجیدی که حالت اعتراضی داشت نشان می دهد که حتی باشگاه استقلال در حال بررسی و لیست خرید هم هست  و این موضوع را فرهاد مجیدی قبول ندارد. 

مظلومی حتی پاسخ نرمی هم به مجیدی داد و اعلام کرد او قبلا می خواسته مربی تیم باشد و نه سرمربی. با این وضعیت باید تاکید کرد. 
امروز هم خبر رسید تاریخ شروع تمرینات استقلال مشخص شده و حتی اردوی این تیم هم در ترکیه قطعی شده است. این دو مورد هم نشان دهنده آنست که کمیته فنی حتی پیش از سرمربی روی تمرینات و اردو ها هم نظر دارد. 
این اتفاق جدیدی است که استقلال سعی دارد آن را جا بیاندازد. باید دید در نهایت آیا این کمیته فنی می تواند اینگونه محکم روی اصول بایستد یا اینکه مثل زمان شفر به گوشه رینگ رانده می شود؟

بیشتر بخوانید:

استقلال اولویت اول اعضای هیات مدیره اش نیست!

هیات مدیره استقلال کنار کشید!/اختیار تام به فتحی برای انتخاب سرمربی

 

تگ ها


استقلال محمد سررشته‌داری یادداشت اختصاصی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال