کمیل قاسمی در جلسه اتحادیه جهانی کشتی حضور یافت

جلسه کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی با حضور کمیل قاسمی برگزار شد....

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، ابتدا هر کدام از اعضای حاضر در نشست گزارشی از وضعیت کرونا و وضعیت ورزشکاران رشته کشتی در کشور خود را ارایه دادند که حاکی از درگیری شدید این کشورها با ویروس کرونا بود.

کمیل قاسمی نماینده ایران در این کمیسیون در مورد برگزاری این نشست گفت: در این جلسه همه اعضا به جز جردن باروز حضور داشتند و اعلام شد که به جای مسابقات جهانی، رقابت‌های جام جهانی طی هفت روز (دو روز کشتی آزاد، دو روز کشتی فرنگی، دو روز کشتی زنان) در بلگراد صربستان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این مسابقات به نفرات برتر هر وزن ۱۰ هزار فرانک سوئیس اهداء می‌شود و هنوز تصمیم گیری نشده است که به نفرات سوم مشترک جایزه پرداخت می‌شود و یا فقط به یک نفر جایزه اهدا خواهد شد.

قاسمی افزود: تمامی ورزشکاران کشورهای حاضر در جام جهانی باید با تست کرونا از کشورشان ۷۲ ساعت قبل به شهر محل برگزاری مسابقات وارد شوند و پیش از رقابت‌ها نیز از نفرات تب سنجی صورت می‌گیرد و نفرات مشکوک حق شرکت در مسابقات را ندارند.

کمیل قاسمی (ایران)، جردن باروز (آمریکا)، اودونایو آدکورویه (نیجریه)، آرسن جلفالکیان (ارمنستان)، صوفیا ماتسون (سوئد)، ملونین نومونوی (فرانسه) و سان یان یان (چین) اعضای کمیسیون اتحادیه جهانی کشتی را تشکیل می‌دهند.

تگ ها


اتحادیه جهانی کشتی کمیل قاسمی وبینار