کم خطرترین استقلال فصل به سپاهان رسید

استقلال در حالی باید در جام حذفی به مصاف سپاهان برود که بهترین مهاجمان خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد....

به گزارش خبرنگار مهر، مصدومیت ارسلان مطهری، شیخ دیاباته و فرشید اسماعیلی بدترین خبری بود که می‌شد مربی آبی‌ها در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان به هواداران این تیم بدهد. 

با اعلام این خبر، آبی‌ها در حالی باید به مصاف سپاهان بروند که آقای گل لیگ برتر و یکی از بهترین گلزنان این فصل فوتبال ایران را به همراه هافبک خلاق و سازنده‌ای که در مرکز زمین برای این تیم بازی می کند را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارند.

با غیبت دیاباته و مطهری و مصدومیت قبلی و بلند مدتی که مرتضی تبریزی دیگر مهاجم استقلال با آن مواجه است، مهدی قائدی تنها مهاجم این تیم در بازی مزبور خواهد بود.

گرچه قائدی هم در این فصل آمار فوق العاده‌ای دارد و با ۹ گل و ۶ پاس گل یکی از ارزشمندترین بازیکنان فصل است، اما او بعد از دوران کرونا هنوز پایش به گل باز نشده است. با این حال باید دید قائدی که ناچار است مقابل سپاهان به تنهایی بار خط حمله تیمش را به دوش بکشد می‌تواند انتظارات را برآورده نماید یا خیر.

با مصدومیت همزمان و غیبت این ۳ بازیکن موثر در حمله، باید گفت کم خطرترین استقلال فصل به سپاهان رسید و این بهترین شانس برای طلایی پوشان اصفهانی است تا با استفاده از این فرصت بتوانند از سد میزبان خود در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی عبور کرده و به جمع ۴ تیم مرحله پایانی بپیوندند.

دیدار استقلال و سپاهان از ساعت ۲۰:۳۰ روز دوشنبه در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار می شود. 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال سپاهان اصفهان شیخ دیاباته