کم شدن امید انگلیسی‌ها به مسی بعد از بیانیه لالیگا

رسانه‌های انگلیسی بعد از بیانیه لالیگا و حمایت از موضع بارسلونا می گویند ماجرای انتقال مسی به سیتی پیچیده شده و حالا احتمال به مراتب کمتری دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آینده لیونل مسی برای رسانه‌های انگلیسی یکی از مهمترین اخبار این روزها است و روزنامه‌های این کشور وضعیت او را به دقت زیر نظر دارند. چرا که احتمال حضور او در منچسترسیتی و بازی کردنش در لیگ برتر چند روزی است به یک احتمال پررنگ تبدیل شده است.

این انتقال ممکن است به صورت رایگان انجام شود و مسی به عنوان بازیکن آزاد راهی منچستر شود. این گزینه‌ای است که خود مسی به آن باور دارد. شق دوم ماجرا اما مذاکره مسی و بارسا و رسیدن به توافق برای ترک تیم توسط او است. اما باشگاه کاتالان نشان داده که چنین قصدی ندارد و برای نشان دادن حقانیتش به بند آزادسازی ۷۰۰ میلیون یورویی مسی استناد می‌کند.

دیروز وقتی لالیگا با انتشار یک بیانیه از موضع باشگاه بارسلونا حمایت کرد این خبر نوع نگاه رسانه‌های انگلیسی را تغییر داد. این رسانه‌ها از جمله روزنامه دیلی استار امروز اعلام کردند با حمایت لالیگا از بارسا حالا انتقال مسی به سیتی بیش از پیش دشوار شده و احتمالش به مراتب کمتر شده است.

بیشتر بخوانید:

پاداش ۲۵۰ میلیونی در پیشنهاد سیتی به مسی!

ادعای موندو؛زمان جلسه بارسا و پدر مسی مشخص شد

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان منچستر سیتی بارسلونا فوتبال